Postępowanie zakończone 2026-08-28
Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386965
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiary robót.zip
- Projekt projekt budowlany.zip
- Projekt projekt techniczny.zip
- STWiOR STWiORB.zip
- SWZ SWZ 86 26.pdf
- Formularz Formularz oferty z załącznikami.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja 11. INSTRUKCJA DLA WYKONAWCY - OZNAKOWANIE INWESTYCJI. (1) (1).pdf
- Inny Harmonogram robót.zip
- Inny komplet protokołów.zip
- Projekt Krasińskiego 46 - projekt budowlany elewacja.pdf
- Inny Krasińskiego 46 - decyzja DWKZ 294-2025.pdf
- Inny Krasińskiego 46 - decyzja WAiZ 486-2025.pdf
- Inny Krasińskiego 46 - Zaświadczenie WAiZ 5133-2025.pdf
- Projekt Krasińskiego 46 - projekt techniczny elewacja.pdf
- STWiOR Krasińskiego 46 STWiORB - branża budowlana elewacja.pdf
- Przedmiar Krasińskiego 46_KI - budowlany 23% - przedmiar.ATH
- Przedmiar Krasińskiego 46_KI - budowlany 23% - przedmiar.pdf
- Przedmiar Krasińskiego 46_KI - budowlany 8% - przedmiar.ATH
- Przedmiar Krasińskiego 46_KI - budowlany 8% - przedmiar.pdf
- Przedmiar Krasinskiego 46_KI - elektryczny - przedmiar.ATH
- Przedmiar Krasinskiego 46_KI - elektryczny - przedmiar.pdf
- Przedmiar Krasińskiego 46_KI - sanitarny - przedmiar.ATH
- Przedmiar Krasińskiego 46_KI - sanitarny - przedmiar.pdf
- Inny Krasińskiego 46 - Harmonogram.xls
- Projekt 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_bud.doc
- Projekt 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/zał nr 2 do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Projekt 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/zał nr 3 do p odb - Spis dok pow_elekt ).doc
- Wzór umowy 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 3a -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 3g -prot_z przeglądu robót ogólnobudowlanych.doc
- Inny 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 6 -świadectwo wykonania robót.xls
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania
- Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu.