Postępowanie zakończone 2026-08-26
Remont budynku użytkowego przy ul. Zachodniej 1-3 we Wrocławiu wraz z pracami wokół budynku.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382628
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiary robót.zip
- Projekt Projekt budowlany.zip
- Projekt Projekt techniczny.zip
- STWiOR STWiORB.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja INSTRUKCJA DLA WYKONAWCY - OZNAKOWANIE INWESTYCJI..pdf
- Inny Harmonogramy..zip
- Inny KARTY INFORMACYJNE.zip
- Inny Pielęgnacja.zip
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach.zip
- Inny wzory protokołów.zip
- Inny Zał. do SWZ (word).doc
- Inny 2. Projekt budowlany/Zachodnia 1-3 - decyzja 1093_2025.pdf
- Inny 2. Projekt budowlany/Zachodnia 1-3 PB PAB.pdf
- Inny 2. Projekt budowlany/Zachodnia 1-3 PB PZD.pdf
- Projekt 3. Projekt techniczny/Zachodnia 1-3 ARCHITEKTURA PT.pdf
- Projekt 3. Projekt techniczny/Zachodnia 1-3 KONSTRUKCJA PT.pdf
- Projekt 3. Projekt techniczny/Zachodnia 1-3 SANITARNA PT.pdf
- Przedmiar 1. Przedmiary robót/Przedmiar roboty poza obrysem Zachodnia 1-3.pdf
- Przedmiar 1. Przedmiary robót/Przedmiar sanitarny Zachodnia 1-3.pdf
- Przedmiar 1. Przedmiary robót/Przedmiar zieleń Zachodnia 1-3.pdf
- Przedmiar 1. Przedmiary robót/Zachodnia 1-3 Przedmiar - roboty poza obrysem budynku.ATH
- Przedmiar 1. Przedmiary robót/Zachodnia 1-3 Przedmiar - sanitarny.ATH
- Przedmiar 1. Przedmiary robót/Zachodnia 1-3 Przedmiar - zieleń.ATH
- Projekt 8. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-1-Wprowadzenie.pdf
- Projekt 8. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-2-Sadzenie.pdf
- Projekt 8. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-3-Murawa.pdf
- Projekt 8. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-4-Pielegnacja.pdf
- Projekt 8. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-5-Utrzymanie.pdf
- Projekt 8. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-6-Bioroznorodnosc.pdf
- STWiOR 4. STWiORB/Zachodnia 1-3 STWIORB-S.pdf
- Inny 4. STWiORB/Zachodnia 1-3 STWiORB-B.pdf
- Inny Zachodnia 1-3 Arkusz Dziennika Pielęgnacji Zieleni.xlsx
- Inny Zachodnia 1-3 Dziennik pielegnacji- strona tutułowa.doc
- Inny Zachodnia 1-3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- Inny 5. Harmonogramy robót/Zachodnia 1-3 - Harmonogram pielęgnacji.xls
- Inny 5. Harmonogramy robót/Zachodnia 1-3 - Harmonogram.xls
- Projekt Nr 12 projektowanie i zagospod terenu w strefie ochrony drzew.pdf
- Inny Nr 10 nawierzchnie w systemie korzeniowym drzew.pdf
- Inny Nr 11 budowle w strefie ochrony drzew.pdf
- Inny Nr 1 organiz placu.budowy.pdf
- Inny Nr 2 monitoring drzew na pl.bud..pdf
- Inny Nr 3 ogrodzenie strefy ochronnej drzew.pdf
- Inny Nr 4 ochrona gleby przed zagęszczeniem i zaniczyszczeniem.pdf
- Inny Nr 5 ochrona korzeni.pdf
- Inny Nr 6 ochrona pni.pdf
- Inny Nr 7 ochrona koron drzew.pdf
- Inny Nr 8 odniesienie -obnnizenie poziomu gruntu.pdf
- Inny Nr 9 prace budowlane w strefie ochrony drzew.pdf
- Inny wstęp do karty informacyjnej.pdf
- Projekt 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Projekt 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 1a do p odb - Spis dok pow_bud.doc
- Projekt 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 2a do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Projekt 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 3a do p odb - Spis dok pow_elekt.doc
- Projekt 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_bud.doc
- Projekt 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/zał nr 2 do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Wzór umowy 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Druk nr 3b -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Druk nr 3c prot odbioru pielęgnacji zieleni.DOC
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Druk nr 3d prot przegl wnętrza i urządzeń roboty bud.DOC
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Druk nr 3 prot tech odb robót terenu zewn.doc
- Inny 10. kpl prot - wnętrza tylko sanitarne/Świadectwo wykonania robót.XLS
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 3a -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 3g -prot_z przeglądu robót ogólnobudowlanych.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 6 -świadectwo wykonania robót.xls
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 4a do p odb - Spis dok pow_węzeł_cieplny.doc
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3b -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3c prot odbioru pielęgnacji zieleni.DOC
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3d prot przegl wnętrza i urządzeń roboty bud.DOC
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3 prot tech odb robót terenu zewn.doc
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/Druk nr 6 Świadectwo wykonania robót.XLS
- Inny 9. kpl prot - wnętrza podwórzowe/zał nr 3 do p odb - Spis dok pow_elekt.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, instrukcję, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania