Postępowanie zakończone 2026-07-07
Remont chodników i ciągów pieszo-jezdnych na terenach gminy Wrocław, będących w zarządzie ZZK – 2 ZADANIA.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00296204
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 4. ZADANIE I- przedmiar.zip
- Przedmiar 5. ZADANIE II - przedmiar.zip
- STWiOR 6. STWiORB.zip
- SWZ 2. SWZ 61.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu..pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ -edytowalne.doc
- Inny 7. PPDO +informacja dotycząca wystawiania faktur.zip
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki.zip
- Przedmiar ZADANIE I- przedmiar/Chodniki A,B,F,G,H,I,P - przedmiar.ATH
- Przedmiar ZADANIE I- przedmiar/Chodniki A,B,F,G,H,I,P - przedmiar.pdf
- Przedmiar ZADANIE II - przedmiar/Chodniki R,T,U,Ł,O,S - przedmiar.ATH
- Przedmiar ZADANIE II - przedmiar/Chodniki R,T,U,Ł,O,S - przedmiar.pdf
- STWiOR 6. STWiORB/Chodniki - STWiORB.pdf
- Wzór umowy PPDO +informacja dotycząca wystawiania faktur/Umowa PPDO - wzór.doc
- Inny PPDO +informacja dotycząca wystawiania faktur/info. dot. wystawiania faktur 14.11..docx
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki/Druk nr 3a -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki/Druk nr 3g -prot_z przeglądu robót ogólnobudowlanych.doc
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki/Druk nr 6 -świadectwo wykonania robót.xls
- Inny 8. Kpl. prot- roboty bud chodniki/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_bud.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania