Postępowanie zakończone 2026-06-12
Remont drogi wojewódzkiej nr 365 na odcinku Stara Kraśnica - Jurczyce w km 17+200 - 19+400
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268205
- Zamawiający
- Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 60_2026 Kosztorys ofertowy.xlsx
- STWiOR 60_2026 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.pdf
- SWZ 60_2026 SWZ 2026-05-29.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026-05-29.pdf
- Inny 60_2026 SWZ 2026-05-29.docx
- Inny 60_2026 SZCZEGÓŁOWE SPECYFIKACJE TECHNICZNE.7z
- STWiOR SST/11. Podbudowa z betonu asfaltowego wg WT-1 i WT-2.docx
- STWiOR SST/13. NAWIERZCHNIA Z MIESZANKI MASTYKSOWO-GRYSOWEJ (SMA).docx
- STWiOR SST/18. OZNAKOWANIE PIONOWE.docx
- STWiOR SST/20. Bariery ochronne stalowe.docx
- STWiOR SST/21. Korytko ściekowe.docx
- Inny SST/~$40402b.doc
- Inny SST/~$ OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.doc
- Inny SST/0. STRONA TYTUŁOWA.doc
- Inny SST/10. OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.doc
- Inny SST/12. WARSTWA WIĄŻĄCA I WYRÓWNAWCZA Z BETONU ASFALTOWEGO.doc
- Inny SST/14. Warstwa ścieralna z AC11S.doc
- Inny SST/15. PODBUDOWA Z GRUNTU STABILIZOWANEGO CEMENTEM.docx
- Inny SST/16. ROWY.doc
- Inny SST/17. OZNAKOWANIE POZIOME.doc
- Inny SST/19. SŁUPKI PROWADZĄCE.doc
- Inny SST/1. WYMAGANIA OGÓLNE DROGOWE.doc
- Inny SST/22. PRZEPUSTY POD ZJAZDAMI.doc
- Inny SST/23. KANALIZACJA DESZCZOWA.docx
- Inny SST/24. POBOCZA.doc
- Inny SST/2. FREZOWANIE NAWIERZCHNI NA ZIMNO.doc
- Inny SST/3. ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG.doc
- Inny SST/4. ROBOTY ZIEMNE.doc
- Inny SST/5. KORYTO WRAZ PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM.doc
- Inny SST/6. Ulepszone podłoże stabilizowane wapnem.doc
- Inny SST/7. WARSTWA ULEPSZONEGO PODŁOŻA.doc
- Inny SST/8. PODBUDOWA POMOCNICZA Z MIESZANKI KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO.doc
- Inny SST/9. PODBUDOWA ZASADNICZA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu
- Remont drogi wojewódzkiej nr 328 w km od 103+110 - 103+990.
- Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 328 w zakresie nawierzchni jezdni ul. Bolesława Chrobrego w m. Wojcieszów w km 97+660-98+180.
- Remont wiaduktu kolejowego w ciągu LK nr 327 relacji Wolibórz – Nowa Ruda Słupiec na odcinku Nowa Wieś Kłodzka – Srebrna Góra, nad drogą wojewódzką nr 385.
- Remont mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 328 w km 95+725 (dawny km 97+785) w miejscowości Wojcieszów.
- Remont drogi wojewódzkiej nr 328 w km od 102+020 do 102+900.