WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

Remont dwóch kładek pieszych w parku Maltzanów, w Miliczu – kładka nr 1 i 2, na działce nr 27/3, 27/4, 27/5, AM 30, gmina Milicz

Gmina Milicz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00247112
Zamawiający
Gmina Milicz
Główny kod CPV
45221111-3 — Roboty budowlane w zakresie mostów drogo-
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-15

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ - REMONT KŁADEK W PARKU MALTZANÓW W MILICZU 25032026-sig.pdf
  • Wzór umowy UMOWA NA REMONT KŁADEK _PARK MALTZANÓW W MILICZU - ZAŁ. nr 10 do SWZ 25032026-sig.pdf
  • Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU TP_ REMONT KŁADEK W PAŁACU MALTZANÓW 25032026.pdf
  • Inny Decyzja nr 245_2024.pdf
  • Inny Decyzja nr 246_2024.pdf
  • Inny INFORMACJA Z SESJI OTW_ OFERT REMONT DWÓCH KŁADEK W PARKU MALTZANÓW TP_ 14042026-sig.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf.zip
  • Inny Kładka K2_pdf.zip
  • Inny SWZ - REMONT KŁADEK W PARKU MALTZANÓW W MILICZU 25032026.docx
  • Inny Unieważnienie REMONT KŁADEK W PARKU MALTZANÓW W MILICZU 15052026-sig.pdf
  • Przedmiar Kładka K1_pdf/04. Przedmiar kosztorys/02. Przedmiar robót_K1.pdf
  • Projekt Kładka K1_pdf/01. PZT/01. Opis techn_PZT - kładki Milicz_K1_zm.30.09.2024.pdf
  • STWiOR Kładka K1_pdf/06. STWIORB/1. STWiORB_OBI_DRO_Milicz_v2 10.07.2024_AD_JR.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/01. PZT/Rys. 01.01. Projekt zagospodarowania terenu_K1.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/02. PB/01. Opis techn_PB - kładki Milicz_K1.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/02. PB/Rysunki/Rys. 02.01. Inwentaryzacja obiektu..pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/02. PB/Rysunki/Rys. 03.01. Rzut z góry.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/02. PB/Rysunki/Rys. 03.02. Widok z boku, przekrój poprzeczny..pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/03. PT/01. Opis techn_PT - kładki Milicz_K1.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.01. Rzut z góry.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.02. Widok z boku, przekrój poprzeczny..pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.03. Rysunek konstrukcyjny – podwalina.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.04. Wyposażenie obiektu – elementy drewniane..pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.05. Ustrój nośny – elementy stalowe.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/05. BIOZ/01. Opis techn_inf. BIOZ - kładki Milicz_K1_zm.30.09.2024.pdf
  • Inny Kładka K1_pdf/2024.10.18_pozwolenie na budowę_K1.pdf
  • Przedmiar Kładka K2_pdf/04. Przedmiar kosztorys/02. Przedmiar robót_K2.pdf
  • STWiOR Kładka K2_pdf/06. STWIORB/1. STWiORB_OBI_DRO_Milicz_v2 10.07.2024_AD_JR.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/01. PZT/01. Opis techn_PZT - kładki Milicz_K2_zm.30.09.2024.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/01. PZT/Rys. 01.01. Projekt zagospodarowania terenu_K2.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/02. PB/01. Opis techn_PB - kładki Milicz_K2_zm.22.10.2024.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/02. PB/Rysunki/Rys. 02.01. Inwentaryzacja obiektu..pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/02. PB/Rysunki/Rys. 03.01. Rzut z góry.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/02. PB/Rysunki/Rys. 03.02. Widok z boku, przekrój poprzeczny..pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/03. PT/01. Opis techn_PT - kładki Milicz_K2.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.01. Rzut z góry.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.02. Widok z boku, przekrój poprzeczny..pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.03. Rysunek konstrukcyjny – podwalina.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.04. Wyposażenie obiektu – elementy drewniane..pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/03. PT/Rysunki/Rys. 03.05. Ustrój nośny – elementy stalowe.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/05. BIOZ/01. Opis techn_inf. BIOZ - kładki Milicz_K2_zm.30.09.2024.pdf
  • Inny Kładka K2_pdf/2024.10.18_pozwolenie na budowę_K2.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP