Postępowanie zakończone 2026-06-26
Remont gminnych lokali mieszkalnych – pustostanów położonych we Wrocławiu – 2 Zadania. ZZK - NZ/241/3408/56/26
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282243
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 4 Przedmiary ZADANIE 1.zip
- Przedmiar 5 Przedmiary ZADANIE 2.zip
- STWiOR 6 Specyfikacja techniczna - pustostany maj 2026 r..pdf
- SWZ 2 SWZ 56.pdf
- Ogłoszenie 1 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3 Zał do SWZ , 1-6.doc
- Inny 7 kpl prot - pustostany ryczałt adresowe (2).zip
- Inny Modyfikacja SWZ - 19.06.26.pdf
- Inny Modyfikacja SWZ -zmiana umowy.pdf
- Inny Przewody wentylacyjne 2026.ath
- Inny Przewody wentylacyjne 2026.pdf
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186_4 - sanit -p-.ATH
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186_4 - sanit -p-.pdf
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186-4 szkic.pdf
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186 lok. 4 - budowlany - zestawienie prac do wykonania ath.ath
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186 lok. 4 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186 lok. 4 - ogrz.el._p.ath
- Inny Ślężna 186-4/Ślężna 186 lok. 4 - ogrz.el._p.pdf
- Inny Staszica 12-24/Staszica 12-24 szkic.pdf
- Inny Staszica 12-24/Staszica pl. 12 lok. 24 - kuch._p.ath
- Inny Staszica 12-24/Staszica pl. 12 lok. 24 - kuch._p.pdf
- Inny Staszica 12-24/Staszica pl 12 m24 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny Staszica 12-24/Staszica pl 12 m24 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny Staszica 12-24/STASZICA PLAC 12 m 24 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Staszica 12-24/STASZICA PLAC 12 m 24 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Przewody wentylacyjne 2026.ath
- Inny Przewody wentylacyjne 2026.pdf
- Inny Średzka 35B-4/Średzka 35B_4 - ogrzew.el._p.ath
- Inny Średzka 35B-4/Średzka 35B_4 - ogrzew.el._.pdf
- Inny Średzka 35B-4/Średzka 35b-4 szkic.pdf
- Inny Średzka 35B-4/Średzka 35 B lok.4 -bud.--Zestaw..ATH
- Inny Średzka 35B-4/Średzka 35 B lok.4 -bud.--Zestaw..pdf
- Inny Średzka 35B-4/ŚREDZKA 35 b m 4 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Średzka 35B-4/ŚREDZKA 35 b m 4 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Średzka 8A-2/Średzka 8A-2 szkic.pdf
- Inny Średzka 8A-2/Średzka 8a lok.2 -bud.- Socjal.-Zestaw.-.ATH
- Inny Średzka 8A-2/Średzka 8a lok.2 -bud.- Socjal.-Zestaw.-.pdf
- Inny Średzka 8A-2/Średzka 8A lok. 2 - ogrz.el._p.ath
- Inny Średzka 8A-2/Średzka 8A lok. 2 - ogrz.el._p.pdf
- Inny Średzka 8A-2/ŚREDZKA 8a m 2 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Średzka 8A-2/ŚREDZKA 8a m 2 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania