Postępowanie zakończone 2026-07-24
Remont i przebudowa targowiska przy ul. Władysława Skoczylasa we Wrocławiu.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331721
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 4. Przedmiary.zip
- Projekt 7. Projekt Budowlany.zip
- STWiOR 9. STWIOR.zip
- SWZ 2. SWZ 71.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja 12. INSTRUKCJA DLA WYKONAWCY - OZNAKOWANIE INWESTYCJI..pdf
- Inny 10. Decyzja DWKZ - pozwolenie na prowadzenie badań.pdf
- Inny 11. Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny 13. KARTY INFORMACYJNE_ZZM.zip
- Inny 14. Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach.zip
- Inny 15. Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe.zip
- Inny 16. info. dot. wystawiania faktur 14.11..docx
- Inny 3. Załączniki do SWZ wersja edytowalna.doc
- Inny 5. Pielęgnacja zieleni - OPZ, harmonogram, dziennik.zip
- Inny 6. Harmonogram-terminowo-rzeczowy Skoczylasa.xlsb
- Inny 8. Projekty Wykonawcze+ Operat dendrologiczny.zip
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar-Targ Skoczylasa - br. budowlana.ATH
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar-Targ Skoczylasa - br. budowlana.pdf
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar-Targ Skoczylasa - br. elektryczna.ATH
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar-Targ Skoczylasa - br. elektryczna.pdf
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar_Targ Skoczylasa- br. sanitarna.ATH
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar_Targ Skoczylasa- br. sanitarna.pdf
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar_Targ Skoczylasa - br. zieleń.ATH
- Przedmiar 4. Przedmiary/Przedmiar_Targ Skoczylasa - br. zieleń.pdf
- Inny Pielęgnacja zieleni - OPZ, harmonogram, dziennik/Arkusz Dziennika piel zieleni targ Średzka.xlsx
- Inny Pielęgnacja zieleni - OPZ, harmonogram, dziennik/Dziennik pielegn.str tytuł targ Średzka.doc
- Inny Pielęgnacja zieleni - OPZ, harmonogram, dziennik/harmonogram pielęgnacji targ Średzka.xls
- Inny Pielęgnacja zieleni - OPZ, harmonogram, dziennik/OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA targ Średzka.doc
- Projekt Projekt Budowlany/PROJEKT BUDOWLANY.pdf
- Projekt Projekty Wykonawcze/1. ETAP 1_PW_DROGI I ODBUDOWA NAWIERZCHNI.pdf
- Projekt Projekty Wykonawcze/2. ETAP_1_PW_PRZYŁĄCZA WOD-KAN.pdf
- Projekt Projekty Wykonawcze/3. ETAP_1_PW_CZĘŚĆ ELEKTRYCZNA.pdf
- Projekt Projekty Wykonawcze/4. ETAP_1_PW_ZAGOSPODAROWANIE TERENU - MAŁA ARCHITEKTURA.pdf
- Projekt Projekty Wykonawcze/5. ETAP_1_PW_ZAGOSPODAROWANIE WÓD OPADOWYCH.pdf
- Inny Projekty Wykonawcze/6. ETAP_1_ZIELEŃ.pdf
- Inny Projekty Wykonawcze/7. Targowisko_Skoczylasa_Operat dendrologiczny.pdf
- STWiOR STWIOR/9. ETAP_1_STWIORB.pdf
- Inny Nr 10 nawierzchnie w systemie korzeniowym drzew.pdf
- Inny Nr 11 budowle w strefie ochrony drzew.pdf
- Inny Nr 12 projektowanie i zagospod terenu w strefie ochrony drzew.pdf
- Inny Nr 1 organiz placu.budowy.pdf
- Inny Nr 2 monitoring drzew na pl.bud..pdf
- Inny Nr 3 ogrodzenie strefy ochronnej drzew.pdf
- Inny Nr 4 ochrona gleby przed zagęszczeniem i zaniczyszczeniem.pdf
- Inny Nr 5 ochrona korzeni.pdf
- Inny Nr 6 ochrona pni.pdf
- Inny Nr 7 ochrona koron drzew.pdf
- Inny Nr 8 odniesienie -obnnizenie poziomu gruntu.pdf
- Inny Nr 9 prace budowlane w strefie ochrony drzew.pdf
- Inny wstęp do karty informacyjnej.pdf
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-1-Wprowadzenie.pdf
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-2-Sadzenie.pdf
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-3-Murawa.pdf
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-4-Pielegnacja.pdf
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-5-Utrzymanie.pdf
- Inny Standardy Utrzymania Terenów Zieleni w miastach/SUTZ-6-Bioroznorodnosc.pdf
- Projekt Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Tabela środowiskowa.xlsx
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3b -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3c prot odbioru pielęgnacji zieleni.DOC
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3d prot przegl wnętrza i urządzeń roboty bud.DOC
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 3 prot tech odb robót terenu zewn.doc
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/Druk nr 6 Świadectwo wykonania robót.XLS
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_bud.doc
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/zał nr 2 do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Inny Komplet protokołów - wnętrza podwórzowe/zał nr 3 do p odb - Spis dok pow_elekt.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania