Postępowanie zakończone 2026-08-17
Remont klatki schodowej w budynku przy ul. Lotniczej 22 we Wrocławiu
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00366677
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 7. Przedmiary.zip
- Projekt 4. Projekt budowlany.zip
- Projekt 5. Projekt techniczny.zip
- STWiOR 6. STWiORB.zip
- SWZ 2. SWZ 81 26 Lotnicza 22.pdf
- Formularz 3. Formularz z załącznikami.doc
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 8. Harmonogram robót.zip
- Inny 9. Wzory protokołów.zip
- Projekt 4. Projekt budowlany/Lotnicza 22 - projekt architektoniczno - budowlany.pdf
- Projekt 4. Projekt budowlany/Lotnicza 22 - zaświadczenie.pdf
- Inny 4. Projekt budowlany/Lotnicza 22 - decyzja 243-2026.pdf
- Projekt 5. Projekt techniczny/Lotnicza 22 - projekt techniczny.pdf
- STWiOR 6. STWiORB/Lotnicza 22 - STWiORB branży budowlanej.pdf
- STWiOR 6. STWiORB/Lotnicza 22 - STWiORB branży elektrycznej.pdf
- STWiOR 6. STWiORB/Lotnicza 22 - STWiORB branży sanitanrej.pdf
- Przedmiar 7. Przedmiary/Lotnicza 22 Przedmiar - budowlany.ATH
- Przedmiar 7. Przedmiary/Lotnicza 22 Przedmiar - elektryczny.ATH
- Przedmiar 7. Przedmiary/Lotnicza 22 Przedmiar - sanitarny 23%.ATH
- Przedmiar 7. Przedmiary/Lotnicza 22 Przedmiar - sanitarny 8%.ATH
- Przedmiar 7. Przedmiary/Przedmiar budowlany Lotnicza 22.pdf
- Przedmiar 7. Przedmiary/Przedmiar elektryczny Lotnicza 22.pdf
- Przedmiar 7. Przedmiary/Przedmiar sanitarny 23% Lotnicza 22.pdf
- Przedmiar 7. Przedmiary/Przedmiar sanitarny 8% Lotnicza 22.pdf
- Inny 8. Harmonogram robót/Lotnicza 22 - Harmonogram.xls
- Projekt 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_bud.doc
- Projekt 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/zał nr 2 do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Projekt 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/zał nr 3 do p odb - Spis dok pow_elekt ).doc
- Wzór umowy 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 3a -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 3g -prot_z przeglądu robót ogólnobudowlanych.doc
- Inny 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 9. wzory protokołów/2. kpl prot - roboty budowlane elektryczne i sanitarne, bez pustostanów/Druk nr 6 -świadectwo wykonania robót.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania