Postępowanie zakończone 2026-08-19
Remont nawierzchni drogi gminnej na odcinku Ręków-Damianowice
Gmina Sobótka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376069
- Zamawiający
- Gmina Sobótka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ręków-Damianowice
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 2.1 do SWZ - oświadczenie o spełnaniu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 2.2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/2402_PW_ORZ_OT_Dam-Ręk_2026.07.24.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja projektowa/2402_ZR_Damianowice-Ręków_2026.06.15-SIG.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Sobótka
- Przebudowa oczyszczalni ścieków w Sobótce - II postępowanie
- Zaplecze sportowo-kontenerowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Żerzuszyce
- Przebudowa drogi ul. Zbożowa w miejscowości Księginice Małe, gm. Sobótka - II postępowanie
- Przebudowa drogi ul. Zbożowa w miejscowości Księginice Małe, gm. Sobótka
- Przebudowa oczyszczalni ścieków w Sobótce