Postępowanie zakończone 2026-07-07
,,REMONT ODCINKA DROGI LEŚNEJ NR INW.: 220/588 W NADLEŚNICTWIE ŚWIERADÓW, LEŚNICTWO LASEK”
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297012
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- 3 miesiące od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ.zip
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 11 do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf/Dokum._strona_spis_opis tech..pdf
- SWZ ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 14 do SWZ_ZAŚWIADCZENIE AB.6743_Z-M_52_2026.pdf
- Wzór umowy ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 4 do SWZ wzór umowy.doc
- Formularz ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 1 do SWZ FORMULARZ OFERTOWY.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 10 do SWZ wykaz osób których dot. wymagania zatrudnienia.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 11 do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf/Rys. Nr 1 - Mapa przeglądowa dróg.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 11 do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf/Rys. Nr 2 - PZT Lasek.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 11 do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf/Rys.Nr 3 - PROFIL_Lasek.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 11 do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf/Rys.Nr 4 - Przekroje poprzeczne_Lasek.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 11 do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf/Rys.Nr 5 - Przepust_rys.powtwrzalny.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/01 - Strona tytułowa.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/02 - Spis Specyfikacji.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/03 - D-00.00.00.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/04 - D-01.01.01a.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/05 - D-01.02.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/06 - D-01.02.04.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/07 - D-02.00.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/08 - D-02.01.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/09 - D-02.03.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/10 - D-04.01.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/11 - D-04.03.01a.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/11 - D-05.02.01a.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/12 - D-04.04.00.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/13- D-04.04.02b.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/14 - D-04.08.05.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/15 - D-05.03.05a.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/16 - D-05.03.05b.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/17 - D-03.02.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/18 - D-06.01.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/19 - D-06.02.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/20 - D-06.03.01a.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/20 - D-06.04.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/21 - D-06.04.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/22 - D-07.07.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/23 - D-08.01.01b.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/24 - D-08.05.01.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 12 do SWZ_STWIOR/25 - D-08.05.03.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 13 do SWZ_Przedmiar robót.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 2A do SWZ oświadczenie wykonawcy-wykonawcow_art.125 ust.1.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 2B do SWZ oświadczenie wykonawcy-wykonawcow_art.125 ust. 1.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 3A do SWZ oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby_art. 125 ust. 1.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 3B do SWZ oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby_art. 125 ust. 1.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 6 do SWZ oświadczenie w spr. gr. kapitalowej.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 7 do SWZ wykaz robót budowlanych.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 8 do SWZ wykaz osób.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zał. nr 9 do SWZ oświadczenie o aktualności informacji.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP