Postępowanie zakończone 2026-07-15
REMONT POMIESZCZEŃ SANITARNYCH W BUDYNKU NR 11 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL. TRZMIELOWICKIEJ 28 WE WROCŁAWIU
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314642
- Zamawiający
- 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR D02. Zał. nr 1 do SWZ - STWiOR Trzmielowicka remont sanitariatów_rev1.pdf
- SWZ D04. Zał. nr 2.1 do SWZ - schemat kw. 2328.11 - 1. piętro mono.pdf
- SWZ D05. Zał. nr 2.2 do SWZ - schemat kw. 2328.11 - 2. piętro mono.pdf
- SWZ D10. Zał. nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępn. zasoby.doc
- Wzór umowy D06. Zał. nr 3 do SWZ - wzór umowy + załączniki.doc
- Formularz D08. Zał. nr 4 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie D00. Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny D01. SWZ.doc
- Inny D03. Zał. 2 do SWZ - Przedmiar.pdf
- Inny D07. Zał. nr 8 do umowy - harmonogram terminowo-rzeczowy- WZÓR.xlsx
- Inny D09. Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie z art. 125.doc
- Inny D11. Zał. nr 7 do SWZ - Oświadczenia wspólników.doc
- Inny D12. Zał. nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny D13. Zał. nr 9 do SWZ - Wykaz usług.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- REMONT POMIESZCZEŃ SANITARNYCH W BUDYNKU NR 8 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL. TRZMIELOWICKIEJ 28 WE WROCŁAWIU
- Wykonanie izolacji pionowej wraz z drenażem opaskowym budynku nr 10 na terenie jednostki wojskowej w Kłodzku przy ul. Walecznych 59
- Wykonanie pomiarów instalacji i urządzeń elektrycznych (3 zadania)
- ROBOTA BUDOWLANA POLEGAJACĄ NA WYKONANIU IZOLACJI ŚCIAN FUNDAMENTOWYCH W BUDYNKU NR 17 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU.
- ROBOTA BUDOWLANĄ POLEGAJĄCĄ MIĘDZY INNYMI NA WYMIANIE ROZJAZDÓW I WYMIANIE PODKŁADÓW W WOJSKOWYCH BOCZNICACH KOLEJOWYCH (2 ZADANIA)