WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

Remont rowu R-E w Piszkowicach (graby)

Gmina Kłodzko

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379971
Zamawiający
Gmina Kłodzko
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Piszkowice, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
5 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
4 miesiące od daty zawarcia umowy
Data publikacji
2026-08-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Przedmiar.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - PFU Piszkowice.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 9 - projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie wstępne.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Doświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny Załącznik nr 4 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Zobowiazanie podmiotu udostępniajacego zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.docx
  • Inny Załącznik nr 8 - opis przedmiotu zamówienia .pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - P-01 mapa.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Kłodzko