Postępowanie zakończone 2026-08-21
Remont sanitariatów w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr VIII przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu
GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00381667
- Zamawiający
- GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_LO_VIII.pdf
- Wzór umowy wzor_umowy_RODO.pdf
- Formularz Formularze - wersja edytowalna.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny banery_informacyjne.pdf
- Inny dane charakterystyczne inwestycji.pdf
- Inny dokumentacja_techniczna.zip
- Inny Raport_z_postępu_prac.doc
- Inny wzór_umowy_LO_VIII.pdf
- STWiOR dokumentacja_techniczna/STWiOR_cz_1.pdf
- STWiOR dokumentacja_techniczna/STWiOR_cz_2.pdf
- Inny dokumentacja_techniczna/obręb remontu parter I piętro.pdf
- Inny dokumentacja_techniczna/obręb remontu.pdf
- Inny dokumentacja_techniczna/szczegółowy zakres robót.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
- Remont, przebudowa i odbudowa ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej nr 74 przy ul. Kleczkowskiej 2 we Wrocławiu
- Renowacja boiska wielofunkcyjnego na terenie Liceum Ogólnokształcącego nr IV przy ul. Stacha Świstackiego 12-14 we Wrocławiu
- Budowa ścieżki zdrowia na terenie ZSP 4 przy ul. Sołtysowickiej 34 we Wrocławiu w ramach WBO nr 1/2024 Zielono mi i bezpiecznie – etap 6 Sołtysowice
- Remont elewacji budynku głównego z izolacją fundamentów i inne roboty budowlane w budynku Technikum nr 18 przy ul. Ślężnej 2-24 we Wrocławiu
- Renowacja boiska szkolnego na terenie Szkoły Podstawowej nr 23 przy ul. Pawiej 35 we Wrocławiu