WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-18

Remont toalet na kondygnacjach 1, 2, 3, 4-go piętra oraz parteru budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy Wyb. J. Słowackiego 12-14 oraz ul. Mazowieckiej 15 we Wrocławiu

Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411604
Zamawiający
Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 10_UM_PRZEDMIARY.zip
  • STWiOR 09_UM_STWIOR.zip
  • SWZ SWZ Remont Toalet TP14.pdp.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu TP14.pdf
  • Inny 01_UM_INWENTARYZACJA.zip
  • Inny 02_UM_TOM1_PW_cz1.zip
  • Inny 02_UM_TOM1_PW_cz2.zip
  • Inny 02_UM_TOM1_PW_cz3.zip
  • Inny 03_UM_TOM1_SPECYF_MAT.zip
  • Inny 04_UM_TOM1_DATALE.zip
  • Inny 05_UM_TOM1_WIZUALIZACJE_cz1.zip
  • Inny 05_UM_TOM1_WIZUALIZACJE_cz2.zip
  • Inny 05_UM_TOM1_WIZUALIZACJE_cz3.zip
  • Inny 06_UM_TOM1_ROZ_UKLAD_PLYTEK.zip
  • Inny 07_UM_TOM2_INST_SANIT.zip
  • Inny 08_UM_TOM3_INST_ELEKTR.zip
  • Inny Załączniki do SWZ Remont Toalet TP14.doc
  • Inny Załącznik nr 1 do umowy - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 do umowy - Protokół odbioru końcowego.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do umowy - Harmonogram rzeczowo-finansowy.pdf
  • Projekt INW_Opisy.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-0-M-35-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-0-M-35.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-115-D-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-115-D.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-116-M-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-116-M.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-145-M-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-145-M.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-147-D-EL.1.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-147-D-EL.2.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-I-147-D.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-208-M-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-208-M.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-209-D-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-209-D.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-244-NP-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-244-NP.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-246-D-EL.1.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-246-D-EL.2.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-II-246-D.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-D-305-306-EL.1.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-D-305-306-EL.2.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-D-305-306.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-D-326-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-D-326.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-M-308-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-M-308.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-M-327-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-III-M-327.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-D-419-EL.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-D-419.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-D-443-EL..pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-D-445-EL.1.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-D-445-EL.2.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-D-445.pdf
  • Inny 2 Inwentaryzacja_PB _ UM_Łazienki_ 27 25 2026-WC-IV-NP-443.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-RZ-I.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-RZ-0.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-RZ-II.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-RZ-III.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-I-115-DS.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-I-145-M.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-I-145-MS.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-I-147-DS.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-II-209-DM.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-II-244-S.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-II-246-DS.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-III-D-305-EL.1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-III-D-305-EL.2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-III-D-305.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-III-M-308-M.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-III-M-308.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-III-M-308 S.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-418-M.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-445 M.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-445.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-445 S.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki-WC-IV-NP-443 S.pdf
  • Projekt UM_2026_PAB_opis.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-RZ-IV.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-0-M-35-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-0-M-35.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-115-D-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-115-D.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-116-M-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-116-M.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-145-M-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-145-MM.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-147-D-EL.2.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-147-DM.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-I-147-D.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-208-M-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-208-M.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-209-D-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-209-D.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-244-NP-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-244-NP.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-246-D-EL.1.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-246-D-EL.M.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-II-246-D.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-III-D-326-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-III-D-326 M.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-III-D-326.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-III-M-327-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-III-M-327.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-418-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-418.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-443-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-D-445-EL.2.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-M-419-EL.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-M-419.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki-WC-IV-NP-443.pdf
  • Inny UM_2026_PAB_ SPECYF_MAT.pdf
  • Projekt UM_2026_PAB_DETALE_I_WIZ.pdf
  • Inny UM_DETALE\DETAL 17.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL 18.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL 19.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL 20.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 10.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 11.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 12.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 13.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 14.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 15.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 16.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 1.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 2.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 3.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 4.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 5.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 6.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 7.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 8.png
  • Inny UM_DETALE\DETAL NR 9.png
  • Inny WC_1P_ 147_D\147A_1.png
  • Inny WC_1P_ 147_D\147BA_1.png
  • Inny WC_1P_ 147_D\147C_1.png
  • Inny WC_1P_ 147_D\147D_1.png
  • Inny WC_1P_D_115\WC_115_1.png
  • Inny WC_1P_D_115\WC_115_2.png
  • Inny WC_1P_D_115\WC_115_3.png
  • Inny WC_1P_D_115\WC_115_4.png
  • Inny WC_1P_D_115\WC_115_5.png
  • Inny WC_1P_D_115\WC_115_6.png
  • Inny WC_1P_D_145\W_145_2.png
  • Inny WC_1P_D_145\W_145_4.png
  • Inny WC_1P_D_145\WC_145_1.png
  • Inny WC_1P_D_145\WC_145_3.png
  • Inny WC_1P_D_145\WC_145_5.png
  • Inny WC_1P_D_145\WC_145_6.png
  • Inny WC_1P_D_145\WC_145_7.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 A_1.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 A.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 B.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 C.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 D.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 E.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 F.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 G_1.png
  • Inny WC_1P_D_147\WC_147 G.png
  • Inny WC_1P_M_116\WC_114_3_1.png
  • Inny WC_1P_M_116\WC_116_1.png
  • Inny WC_1P_M_116\WC_116_2.png
  • Inny WC_1P_M_116\WC_116_4.png
  • Inny WC_1P_M_116\WC_116_5.png
  • Inny WC_2P_D_209\WC_209_1.png
  • Inny WC_2P_D_209\WC_209_2.png
  • Inny WC_2P_D_209\WC_209_3.png
  • Inny WC_2P_D_209\WC_209_4A.png
  • Inny WC_2P_D_209\WC_209 _4.png
  • Inny WC_2P_D_209\WC_209_5.png
  • Inny WC_2P_D_246\WC_246 1.png
  • Inny WC_2P_D_246\WC_ 246 2_1.png
  • Inny WC_2P_D_246\WC_ 246 3.png
  • Inny WC_2P_D_246\WC_246 4.png
  • Inny WC_2P_D_246\WC_246 6.png
  • Inny WC_2P_M_145\W_145_ 2.png
  • Inny WC_2P_M_145\W_145_4.png
  • Inny WC_2P_M_145\W_145_5.png
  • Inny WC_2P_M_145\W_145_6.png
  • Inny WC_2P_M_145\WC_145_1.png
  • Inny WC_2P_M_145\WC_145_3.png
  • Inny WC_2P_M_208\WC_208_1.png
  • Inny WC_2P_M_208\WC_208_2.png
  • Inny WC_2P_M_208\WC_208_3.png
  • Inny WC_2P_M_208\WC_208_4.png
  • Inny WC_2P_N_244\WCN_244A.png
  • Inny WC_2P_N_244\WCN_244B.png
  • Inny WC_2P_N_244\WCN_244C.png
  • Inny WC_2P_N_244\WCN_244D.png
  • Inny WC_2P_N_244\WCN_244E.png
  • Inny WC_3P_D_305\WC_ 305 1_1.png
  • Inny WC_3P_D_305\WC_ 305 1.png
  • Inny WC_3P_D_305\WC_ 305 2.png
  • Inny WC_3P_D_305\WC_ 305 3.png
  • Inny WC_3P_D_305\WC_ 305 4.png
  • Inny WC_3P_D_305\WC_ 305 5.png
  • Inny WC_3P_D_326\WC_209 2.png
  • Inny WC_3P_D_326\WC_209 3.png
  • Inny WC_3P_D_326\WC_326 1.png
  • Inny WC_3P_M_308\W_308_1.png
  • Inny WC_3P_M_308\W_308_2.png
  • Inny WC_3P_M_308\W_308_3.png
  • Inny WC_3P_M_308\W_308_4.png
  • Inny WC_3P_M_308\W_308_5.png
  • Inny WC_3P_M_308\WC_308_6.png
  • Inny WC_3P_M_327\WC_327_A_1.png
  • Inny WC_3P_M_327\WC_327_B.png
  • Inny WC_3P_M_327\WC_327_C.png
  • Inny WC_3P_M_327\WC_327_D_1.png
  • Inny WC_3P_M_327\WC_327 _E.png
  • Inny WC_4P_D_445\WC_ 445 1_1.png
  • Inny WC_4P_D_445\WC_ 445 1.png
  • Inny WC_4P_D_445\WC_ 445 2.png
  • Inny WC_4P_D_445\WC_ 445 3.png
  • Inny WC_4P_D_445\WC_ 445 5.png
  • Inny WC_4P_D_445\WC_ 445 6.png
  • Inny WC_4P_M_418\WC_418 1.png
  • Inny WC_4P_M_418\WC_418 2.png
  • Inny WC_4P_M_418\WC_418 3.png
  • Inny WC_4P_M_418\WC_418 4.png
  • Inny WC_4P_M_419\WC_419_A.png
  • Inny WC_4P_M_419\WC_419_B.png
  • Inny WC_4P_M_419\WC_419_C_1.png
  • Inny WC_4P_M_419\WC_419_C.png
  • Inny WC_4P_M_419\WC_419_D.png
  • Inny WC_4P_M_419\WC_419_ E.jpg
  • Inny WC_4P_N_443\WC_443 1.png
  • Inny WC_4P_N_443\WC_443 2.png
  • Inny WC_4P_N_443\WC_443 D.png
  • Inny WC_4P_N_443\WC_444 C.png
  • Inny WC_4P_N_443\WC_44C D.png
  • Inny WC_P_M_35\WC_35_1A.png
  • Inny WC_P_M_35\WC_35_1.png
  • Inny WC_P_M_35\WC_35_2.png
  • Inny WC_P_M_35\WC_35_3.png
  • Inny WC_P_M_35\WC_35_4.png
  • Inny WC_P_M_35\WC_35_5.png
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-115-D-R2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-115-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-116-M-R2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-116-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-145-M-R2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-145-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-147-D-EL.2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-I-147-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-208-M-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-208-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-209-D-R2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-209-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-244-NP-R2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-246-D-R2.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-246-R1.pdf
  • Projekt PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-III-D-326-R1.pdf
  • Projekt UM_2026_PAB_ROZRYS KAFLI.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-0-M-35_R1.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-0-M-35-R2.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-II-244-R1.pdf
  • Inny PB _ UM_Łazienki_ rozrys_kafli-WC-IV-M-419-EL.pdf
  • Projekt TOM_2_OPISY\UM_2026_PW_IS_opis.pdf
  • Inny UM_2026-PROFIL 1-S36.pdf
  • Inny UM_2026-PROFIL 2-S37.pdf
  • Inny UM_2026-PROFIL 3-S38.pdf
  • Inny UM_2026_RZ-0-S56.pdf
  • Inny UM_2026-SCHEMAT-S18.pdf
  • Inny UM_2026-WC-0-35-M-S1.pdf
  • Inny UM-2026-WC-0-35-M-S39.pdf
  • Inny UM_2026-WC-0-M-35-S19.pdf
  • Inny UM-2026-WC-1-115-D-S40.pdf
  • Inny UM-2026-WC-1-116-M-S41.pdf
  • Inny UM-2026-WC-1-145-M-S43.pdf
  • Inny UM-2026-WC-1-147-D-S42.pdf
  • Inny UM-2026-WC-2-208-M-S45.pdf
  • Inny UM-2026-WC-2-209-D-S44.pdf
  • Inny UM-2026-WC-2-244-NP-S47.pdf
  • Inny UM-2026-WC-2-246-D-S46.pdf
  • Inny UM-2026-WC-3-305-D-S50.pdf
  • Inny UM-2026-WC-3-308-M-S51.pdf
  • Inny UM-2026-WC-3-326-D-S48.pdf
  • Inny UM-2026-WC-3-327-M-S49.pdf
  • Inny UM-2026-WC-4-418-M-S52.pdf
  • Inny UM-2026-WC-4-419-D-S53.pdf
  • Inny UM-2026-WC-4-443-NP-S54.pdf
  • Inny UM-2026-WC-4-445-D-S55.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-115-D-S20.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-115-D-S2.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-116-M-S21.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-116-M-S3.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-145-M-S23.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-145-M-S5.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-147-D-S22.pdf
  • Inny UM_2026-WC-I-147-D-S4.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-208-M-S25.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-208-M-S7.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-209-D-S24.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-209-D-S6.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-244-NP-S27.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-244-NP-S9.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-246-D-S26.pdf
  • Inny UM_2026-WC-II-246-D-S8.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-D-305-S12.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-D-305-S30.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-D-326-S10.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-D-326-S28.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-M-308-S13.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-M-308-S31.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-M-327-S11.pdf
  • Inny UM_2026-WC-III-M-327-S29.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-D-419-S15.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-D-419-S33.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-D-445-S17.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-D-445-S35.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-M-418-S14.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-M-418-S32.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-NP-443-S16.pdf
  • Inny UM_2026-WC-IV-NP-443-S34.pdf
  • Projekt TOM_3 _OPISY\UMA-PW-IE-opis.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-115-D-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-115-D-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-116-M-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-145-M-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-145-M-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-147-D-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-I-147-D-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-II-208-M-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-II-209-D-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-II-244-NP-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-II-244-NP-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-II-246-D-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-II-246-D-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-III-D-305-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-III-D-305-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-III-D-326-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-III-M-308-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-III-M-308-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-III-M-327-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-IV-D-418-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-IV-D-445-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-IV-D-445-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-IV-M-419-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-IV-NP-443-IE-01.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-IV-NP-443-IE-02.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-Schemat inst przyzywowej.pdf
  • Projekt UMA-PW-IE-Schemat zasilania.pdf
  • Inny UMA-PW-IE-17 06 2026-WC-0-M-35-IE-01.pdf
  • STWiOR STWiOR_UM_TOM 1_3.pdf
  • Przedmiar TOM1\URZĄD MARSZAŁKOWSKI - WROCŁAW - przedmiar.pdf
  • Przedmiar TOM3\UM_Lazienki_PRD-IE.pdf
  • Inny TOM2\PR_Remont łazienek.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, przedmiar, przedmiar.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 15 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP