Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Remont zbiornika na wodę pitną wraz z komorą zasuw zlokalizowany przy ul. Oliwkowej 8 w Ruszowicach
PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W GŁOGOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383990
- Zamawiający
- PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W GŁOGOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ruszowice
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-sig.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu, 07.08.2026 r..pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip.zip
- Przedmiar Załącznik nr 8-przedmiar robót branża budowlana (cz. I i II)/Przedmiar robót- branża budowlana cz.1.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8-przedmiar robót branża budowlana (cz. I i II)/Przedmiar robót- -branża budowlana cz.2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8-przedmiar robót branża budowlana (cz. I i II)/Przedmiar robót - branża sanitarna.pdf
- Projekt Załącznik nr 14 - Ekspertyza stanu technicznego.pdf
- Projekt Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/Projekt wykonawczy.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 - STWiOR.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9-projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Instrukcja Załącznik nr 15 -instrukcja bhp dla wykonawców zewnętrznych wykonujących czynności na przez PWiK.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Opis robót - stal nierdzewna.pdf
- Inny Załącznik nr 16 - karta zatwierdzenia wyrobu materiału budowlanego.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie o odbyciu wizji lokalnej.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/PW Rysunek K-01 Zbiornik RUSZOWICE.pdf
- Inny Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/PW Rysunek K-02 Zbiornik RUSZOWICE.pdf
- Inny Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/PW Rysunek K-03 Zbiornik RUSZOWICE.pdf
- Inny Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/PW Rysunek K-04 Zbiornik RUSZOWICE.pdf
- Inny Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/PW Rysunek K-05 Zbiornik RUSZOWICE.pdf
- Inny Załącznik nr 6- Projekt wykonawczy/PW Rysunek K-06 Zbiornik RUSZOWICE.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Oświadczenie - grupa kapitałowa.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, instrukcję.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP