WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-03

Remonty cząstkowe dróg w ramach zadania pn. „Bieżące utrzymanie pasa drogowego.”

Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00348619
Zamawiający
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-03
Termin realizacji
2027-07-31
Data publikacji
2026-07-17

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ DI_31_2026 art. 275.2.pdf
  • Wzór umowy zał. nr 5 do SWZ DI_31_2026 Proj. postanow. umowy ws. zam. publicz..pdf
  • Formularz zał. nr 1 do SWZ DI_31_2026 Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00348619_01 DI_31_2026 08dee3dd-8a15-53d3-f572-b00001191348.pdf
  • Inny zał. nr 2 do SWZ DI_31_2026_Oświadczenie wykonawcy art. 125.1 Pzp i ws. spełnienia warunków udziału.docx
  • Inny zał. nr 3 do SWZ DI_31_2026 OPZ i załączniki.zip
  • Inny zał. nr 4 do SWZ DI_31_2026 KO.xlsx
  • STWiOR zał. nr 3 do SWZ DI_31_2026 OPZ i załączniki/SST D-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH.pdf
  • STWiOR zał. nr 3 do SWZ DI_31_2026 OPZ i załączniki/SST D.05.03.15 NAPRAWA (PRZEZ USZCZELNIENIE) PODŁUŻNYCH I POPRZECZNYCH SPĘKAŃ NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH.pdf
  • STWiOR zał. nr 3 do SWZ DI_31_2026 OPZ i załączniki/SST D.05.03.17 NAPRAWA CZĄSTKOWA NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH.pdf
  • SWZ zał. nr 3 do SWZ DI_31_2026 OPZ i załączniki/zał. nr 3 do SWZ DI_31_2026 OPZ 20260714083047224.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
  • Termin realizacji zamówienia przypada na 2027-07-31.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy