Postępowanie zakończone 2026-08-05
Renowacja boiska do piłki nożnej na terenie Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Eluarda 51 we Wrocławiu
GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349280
- Zamawiający
- GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT remont boiska ze sztucznej trawy Eluarda.pdf
- STWiOR SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT ul. Eluarda.pdf
- SWZ SWZ_ SP51_Eluarda.pdf
- Wzór umowy WZÓR_UMOWY_RODO_SP51_Eluarda.pdf
- Formularz WZÓR_OFERTY_SP51_Eluarda.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP.pdf
- Inny 2026_08_03_Modyfikacja SWZ.pdf
- Inny 2026_08_04_ pytania i odpowiedzi na pytania.pdf
- Inny 2026_08_05_ pytanie i odpowiedź na pytanie.pdf
- Inny 2026_08_07_ zestawienie ofert.pdf
- Inny 24_07_2026_ pytanie i odpowiedź.pdf
- Inny 4025-2022_mapa DCP SP-51 Eluarda.pdf
- Inny banery_informacyjne.pdf
- Inny Dane charakterystyki inwestycji_SP51_Eluarda_boisko.xlsx
- Inny Raport_z_postepu_prac.doc
- Inny SWZ_ SP51_Eluarda.pdf
- Inny Wykaz robót remont boiska Eluarda.pdf
- Inny WZÓR_UMOWY_SP51_Eluarda.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH
- Remont, przebudowa i odbudowa ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej nr 74 przy ul. Kleczkowskiej 2 we Wrocławiu
- Renowacja boiska wielofunkcyjnego na terenie Liceum Ogólnokształcącego nr IV przy ul. Stacha Świstackiego 12-14 we Wrocławiu
- Budowa ścieżki zdrowia na terenie ZSP 4 przy ul. Sołtysowickiej 34 we Wrocławiu w ramach WBO nr 1/2024 Zielono mi i bezpiecznie – etap 6 Sołtysowice
- Remont elewacji budynku głównego z izolacją fundamentów i inne roboty budowlane w budynku Technikum nr 18 przy ul. Ślężnej 2-24 we Wrocławiu
- Renowacja boiska szkolnego na terenie Szkoły Podstawowej nr 23 przy ul. Pawiej 35 we Wrocławiu