Postępowanie zakończone 2026-08-13
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365119
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2 SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3 Załączniki do SWZ edytowalne.doc
- Inny dokumentacja projektowo techniczna.zip
- Inny kpl prot - pustostany adresowe.zip
- Projekt dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78 m 3 - Program Funkcjonalno-Użytkowy-popr_17062026.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowo techniczna/Specyfikacja techniczna - pustostany lipiec 2026 r..pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/Ołowiana 2-4-32 Pustostan 210928 szkic lokalu.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/Ołowiana 2-4 lokl. 32 - el._p.ath
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/Ołowiana 2-4 lokl. 32 - el._p.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/Ołowiana 2-4 m32 budowlane zestawienie prac.ath
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/Ołowiana 2-4 m32 budowlane zestawienie prac.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/OŁOWIANA 2-4 m 32 - SANITARNY - aktual - zest.ATH
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Ołowiana 2-4 lok. 32/OŁOWIANA 2-4 m 32 - SANITARNY - aktual - zest -p.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Podwale 78_3 - sanit- P-.ATH
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Podwale 78_3 - sanit- P-.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Podwale 78 lok. 3 - budowlany zestawienie prac do wykonania ath .ath
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Podwale 78 lok. 3 - el - kuch. el. - zp.ATH
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Podwale 78 lok. 3 - el - kuch. el. - zp.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Podwale 78 lok 3 - zestawienie prac do wykonania - budowlany.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Podwale 78-3/Szkic Podwale 78 lok. 3.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/PRZEDMIARY NA PRZEWODY/Przewody wentylacyjne 2026.ath
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/PRZEDMIARY NA PRZEWODY/Przewody wentylacyjne 2026.pdf
- Inny dokumentacja projektowo techniczna/Warunki techniczne gazownia.pdf
- Projekt kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 3f przekazania dokumentacji do spr.doc
- Wzór umowy kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 3f - odbiór dokumentacji.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
- Inny kpl prot - pustostany adresowe/Druk nr 6.2 Świadectwo wyk. dok. proj.-kosztorysowej.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania