Postępowanie zakończone 2026-08-18
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu, realizowane w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374380
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ STWiOR.zip
- SWZ SWZ 94.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0037438001 z dnia 2026-08-03.pdf
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe.zip
- Inny Załączniki nr 1-6 do SWZ.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Zestawienia prac do wykonania, szkice.zip
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/Biskupa Tomasza 14 m5 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/Biskupa Tomasza 14 m5 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/BISKUPA TOMASZA 14 m 5 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/BISKUPA TOMASZA 14 m 5 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/Bp. Tomasza I 14_5- el. - kuch. el. - zp.ATH
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/Bp. Tomasza I 14_5- el. - kuch. el. - zp.pdf
- Inny Bp. Tomasza I-go 15 lok. 5/Szkic Biskupa Tomasza 14 lok.5.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Dolnobrzeska 16a_4 - sanitarna -p-.ATH
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Dolnobrzeska 16a_4 - sanitarna -p-.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Dolnobrzeska 16a lok.4 - ogrzew.el._p.ath
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Dolnobrzeska 16a lok.4 - ogrzew.el._p.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Dolnobrzeska 16A m. 4--BGK65-- -bud.-Zestaw..ATH
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Dolnobrzeska 16A m. 4--BGK65-- -bud.-Zestaw..pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a lok. 4/Szkic Dolnobrzeska 16A lok.4.pdf
- Inny Dubois 11A lok. 13/Dubois 11A lok. 13 - el -zp.ATH
- Inny Dubois 11A lok. 13/Dubois 11A lok. 13 - el -zp.pdf
- Inny Dubois 11A lok. 13/Dubois 11A m13 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny Dubois 11A lok. 13/Dubois 11A m13 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny Dubois 11A lok. 13/DUBOIS 11A m 13 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Dubois 11A lok. 13/DUBOIS 11A m 13 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Dubois 11A lok. 13/Szkic Dubois 11A lok.13.pdf
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/Jagiellończyka 37 m22 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/Jagiellończyka 37 m22 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/JAGIELLOŃCZYKA 37 m 22 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/JAGIELLOŃCZYKA 37 m 22 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/Szkic Jgiellonczyka 37 lok.22.pdf
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/ul. Jagielończyka 37 lok. 22- el. - zp.ATH
- Inny Jagiellończyka 37 lok. 22/ul. Jagielończyka 37 lok. 22- el. - zp.pdf
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/Kurkowa 65 lok. 16 - el. - kuch. el. - zp.ATH
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/Kurkowa 65 lok. 16 - el. - kuch. el. - zp.pdf
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/Kurkowa 65 m16 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/Kurkowa 65 m16 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/KURKOWA 65 m 16 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/KURKOWA 65 m 16 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Kurkowa 65 lok. 16/Szkic Kurkowa 65 lok.16.pdf
- STWiOR Specyfikacja techniczna - pustostany BGK lipiec 2026 r.pdf
- Wzór umowy 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego 18.06.2026.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, ogłoszenie, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania