Postępowanie zakończone 2026-08-24
Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu, w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego – 2 ZADANIA.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376804
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 6. Specyfikacja techniczna - pustostany BGK lipiec 2026 r.pdf
- SWZ 2. SWZ 95.pdf
- Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki do SWZ edytowalne.doc
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic.zip
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic.zip
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe.zip
- Inny 8. Załączniki do umowy.zip
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/Kniaziewicza 24A lok 2a - budowlany - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/Kniaziewicza 24A lok 2a - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/Kniaziewicza 24a lok.2A -kuch. el._p.ath
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/Kniaziewicza 24a lok.2A -kuch. el._p.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/KNIAZIEWICZA 24A m 2A - SANITARNY - zest.ATH
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/KNIAZIEWICZA 24A m 2A - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2a/Szkic Kniaziewicza 24a lok.2a.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/Kniaziewicza 24a lok. 2b - budowlany - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/Kniaziewicza 24A lok. 2b - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/Kniaziewicza 24A lok. 2B -kuch.el._p.ath
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/Kniaziewicza 24A lok. 2B -kuch.el._p.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/KNIAZIEWICZA 24A m 2B - SANITARNY - zest.ATH
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/KNIAZIEWICZA 24A m 2B - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny 4. ZADANIE I - Zestawienie prac+szkic/Kniaziewicza 24a lok. 2b/Szkic Kniaziewicza 24a lok.2b.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/Łukasińskiego 7 lok. 8 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/Łukasińskiego 7 lok. 8 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/Łukasińskiego 7 lok. 8 - el - kuch el. 4 - zp.ATH
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/Łukasińskiego 7 lok. 8 - el - kuch el. 4 - zp.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/ŁUKASIŃSKIEGO 7 m 8 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/ŁUKASIŃSKIEGO 7 m 8 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Łukasińskiego 7 lok. 8/Szkic Łukasińskiego 7 lok.8.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/Małachowskiego 20 lok. 5 -kuch. el._p.ath
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/Małachowskiego 20 lok. 5 -kuch. el._p.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/Małachowskiego 20 lok. 5. - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/Małachowskiego 20 lok. 5 - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/MAŁACHOWSKIEGO 20 m 5 - SANITARNY - ost - zest.ATH
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/MAŁACHOWSKIEGO 20 m 5 - SANITARNY - ost - zest - p.pdf
- Inny 5. ZADANIE II -Zestawienie prac+szkic/Małachowskiego 20 lok. 5/Szkic Małachowskiego 20 lok.5.pdf
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego 18.06.2026.doc
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 7. Kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
- Wzór umowy 8. Załączniki do umowy/Umowa PPDO.docx
- Inny 8. Załączniki do umowy/12. Załączniki do umowy PPDO +informacja dotycząca wystawiania faktur/info. dot. wystawiania faktur 14.11..docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania