Postępowanie zakończone 2026-07-31
Roboty remontowe w zakresie zmiany systemu ogrzewania w gminnych lokalach mieszkalnych we Wrocławiu
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344431
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2 SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza.zip
- Inny 3 załaczniki do SWZ.doc
- Inny 4 lokale - Harmonogram.xls
- Inny Kluczborska 23m2.zip
- Inny Ołbińska 12m16.zip
- Inny Rejtana 3m5.zip
- Inny Żeromskiego 83Am40.zip
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 3a -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 3g -prot_z przeglądu robót ogólnobudowlanych.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/Druk nr 6 -świadectwo wykonania robót.xls
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 1a do p odb - Spis dok pow_bud.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 2a do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 3a do p odb - Spis dok pow_elekt.doc
- Inny 18. kpl prot - Sieć ciepłownicza/zał nr 4a do p odb - Spis dok pow_węzeł_cieplny.doc
- Przedmiar 4. Kluczborska 23m2/1. Przedmiary robót/Kluczborska 23 m2 KI - sanitarny.pdf
- Przedmiar 4. Kluczborska 23m2/1. Przedmiary robót/Kluczborska 23 m2 KI - sanitarny - przedmiar.ATH
- Projekt 4. Kluczborska 23m2/2. Projekt budowlany/Kluczborska 23m2 - projekt budowlany.pdf
- STWiOR 4. Kluczborska 23m2/4. STWiORB/Kluczborska 23m2 - STWIORB branża sanitarna.pdf
- Inny 4. Kluczborska 23m2/2. Projekt budowlany/Kluczborska 23m2 - pozowlenia na budowę.pdf
- Inny 4. Kluczborska 23m2/3. Projekt techniczny/Kluczborska 23m2 - poj. tech. san..pdf
- Przedmiar 3. Ołbińska 12m16/1. Przedmiary robót/Ołbińska 12 m16 KI - sanitarny - przedmiar.ATH
- Przedmiar 3. Ołbińska 12m16/1. Przedmiary robót/Ołbińska 12 m16 KI - sanitarny - przedmiar.pdf
- Projekt 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/OŁBIŃSKA 12_OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.gaz/opis techniczny.pdf
- Projekt 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/Ołbińska 12-Opis techniczny.pdf
- STWiOR 3. Ołbińska 12m16/4. STWiORB/Ołbińska 12m16 - STWIORB sanitarny.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/2. Projekt budowlany/Ołbińska 12m16 -pozwolenie na budowę.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/2. Projekt budowlany/Ołbińska 12m16-projekt budowl.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/2. Projekt budowlany/Ołbińska 12m16 - zaświadczenie.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-01.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-02.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-03.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-04.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-05.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-06.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/IC-07.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/OŁBIŃSKA 12_STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/OŁBIŃSKA 12_ZAŁĄCZNIK NR 1.ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/OŁBIŃSKA 12_ZAŁĄCZNIK NR 2. LOKALIZACJA WĘZŁA DLA BUDYNKU OŁBIŃSKA 12.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech. CO/OŁBIŃSKA 12_ZAŁĄCZNIK NR 3. DANE DO PROJ.WĘZŁA.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.gaz/SI-01.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.gaz/SI-02.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.gaz/SI-03.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.gaz/SI-04.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/Ołbińska 12_Z1- WARUNKI.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-01.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-02.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-03.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-04.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-05.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-06.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-07.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-08.pdf
- Inny 3. Ołbińska 12m16/3. Projekt techniczny/Ołbińska 12m16- proj.tech.wod-kan/WK-09.pdf
- Przedmiar 2. Rejtana 3m5/1. Przedmiary robót/Rejtana 3 m5 KI- sanitarny - przedmiar.ATH
- Przedmiar 2. Rejtana 3m5/1. Przedmiary robót/Rejtana 3 m5 KI- sanitarny - przedmiar.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/2. Projekt budowlany/Rejtana 3m5 - projekt budowlany.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/PBW_IS_Opis techniczny Rejtana 3.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA 3_PW_IS_WEW.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_GAZ-S-18.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_GAZ-S-19.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_GAZ-S-20.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_GAZ-S-21.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_GAZ-S-22.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-01.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-02.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-03.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-04.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-05.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-06.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-07.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-08.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-09.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-10.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-11.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-12.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-13.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-14.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-15.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-16.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/REJTANA_IS-S-17.pdf
- Projekt 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/str.tyt.pdf
- STWiOR 2. Rejtana 3m5/4. STWiORB/Rejtana 3m5 - STWIORB sanitarny.pdf
- Inny 2. Rejtana 3m5/2. Projekt budowlany/Rejtana 3m5 - pozwolenie na budowę.pdf
- Inny 2. Rejtana 3m5/2. Projekt budowlany/Rejtana 3m5 - zaświadczenie.pdf
- Inny 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/WSP. KOREKCYJNE REJTANA 3.pdf
- Inny 2. Rejtana 3m5/3. Projekt techniczny/PDF/Zestawienie mocy-tabela PBW- Rejtana 3.pdf
- Przedmiar 1. Żeromskiego 83Am40/1. Przedmiary robót/Żeromskiego 83A m40 KI - sanitarny - przedmiar.ATH
- Przedmiar 1. Żeromskiego 83Am40/1. Przedmiary robót/Żeromskiego 83A m40 KI - sanitarny - przedmiar.pdf
- Projekt 1. Żeromskiego 83Am40/2. Projekt budowlany/Żeromskiego 83Am40-proj.budow.san..pdf
- Inny 1. Żeromskiego 83Am40/2. Projekt budowlany/Żeromskiego 83Am40 - zaświadczenie.pdf
- Inny 1. Żeromskiego 83Am40/2. Projekt budowlany/Żeromskiego 83A - Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny 1. Żeromskiego 83Am40/3. Projekt techniczny/Żeromskiego83Am40-proj.techn.san..pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania