Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Słoszów -droga dojazdowa do gruntów rolnych
GMINA SZCZYTNA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399113
- Zamawiający
- GMINA SZCZYTNA
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Słoszów, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 7 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ .doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu .pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 4 SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 6 SWZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja Projektowa/OPIS TECHNICZNY DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja techniczna/OPIS TECHNICZNY dokumntacja techniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja Projektowa/rys-01.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja Projektowa/rys-02.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja Projektowa/strona tytułowa Słoszów - dok_proj.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja techniczna/rys-01.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja techniczna/rys-02.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja techniczna/rys-03.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja techniczna/rys-04_v1.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Dokumentacja techniczna/strona tytułowa Słoszów - dokumentacja techniczna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 SWZ/Geotechnika/OG Słoszów całość.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 SWZ/D.M-00.00.00 wymagania ogólne.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 SWZ/M-13.02.02-03 Beton konstrukcyjny.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 SWZ/strona tytułowa - STWiORB.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-01.01.01. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz wzmocnienie i stabilizacja pasa drogowego.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-01.02.01. Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-01.02.04. Rozbiórka elementów dróg i ulic.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-02.01.01. Wykonanie wykopów.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-02.03.01. Wykonianie nasypów.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-03.02.01. Kanalizacja deszczowa.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-04.01.02 Koryto wraz z profilowaniem.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-04.03.01. Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-04.04.02. Podbudowa i nawierzchnia z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-04.05.02. Warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa stabilizowanego cementem.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-04.07.01. Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-05.03.05. Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-05.03.05. Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego.pdf
- Inny Załącznik nr 5 SWZ/D-08.01.01. Krawężniki betonowe.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 7 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP