WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Termomodernizacja budynku Biblioteki+ Centrum Kultury w Czarnym Borze – Etap 1

Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00340196
Zamawiający
Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ termomodernizacja B+CK 13.07.2026 r..pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 10 - Projekt umowy termomodernizacja 13.07.2026 r..pdf
  • Formularz Załącznik nr 2, 3 i 4 – Formularz ofertowy i oświadczenia 13.07.2026 r..docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 13.07.2026 r.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Szczegółowy OPZ.zip
  • Inny Załącznik nr 5 – Wykaz robót 13.07.2026 r..docx
  • Inny Załącznik nr 6 – Wykaz osób 13.07.2026 r. .docx
  • Inny Załącznik nr 7 – grupa kapitałowa 13.07.2026 r..docx
  • Inny Załącznik nr 8 – oświadczenie o aktualności informacji 13.07.2026 r..docx
  • Inny Załącznik nr 9 – Zobowiązanie podmiotu trzeciego 13.07.2026 r..docx
  • Przedmiar Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/4. Przedmiar robo╠üt/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PRZEDMIAR.ath
  • Przedmiar Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/4. Przedmiar robo╠üt/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PRZEDMIAR.pdf
  • Przedmiar __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._4. Przedmiar robo╠üt
  • Przedmiar __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/4. Przedmiar robo╠üt/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PRZEDMIAR.ath
  • Przedmiar __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/4. Przedmiar robo╠üt/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Opis techniczny.pdf
  • Projekt Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Opis techniczny.pdf
  • Projekt Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/audyt bilbioteka scalony 2025 09.pdf
  • Projekt __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._1. Projekt techniczny
  • Projekt __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._2. Projekt wykonawczy
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.1. Roboty rozbiE╠Ęrkowe.pdf
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.2. Izolacje termiczne.pdf
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.3. Pokrycia dachowe z papy.pdf
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.4. Stolarka budowlana.pdf
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.5. Drewniane oka╠Ęadziny zewn┬ętrzne.pdf
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST - Oka╠Ęadka.pdf
  • STWiOR Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST - Oka╠Ęadka.docx
  • STWiOR __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._3. STWiORB
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.10 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F2.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.11 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej witrynowej.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.1 Elewacja poa╠Ęudniowa.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.2 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.3 Elewacja pE╠Ęa╠Ęnocna.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.4 Elewacja zachodnia.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.5 Rzut dachu.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.6. PrzekrE╠Ęj A-A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.7. PrzekrE╠Ęj C-C.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.8. PrzekrE╠Ęj B-B.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/Rys.9 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F1.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Opis techniczny.docx
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Rysunki ostateczne.bak
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Rysunki ostateczne.dwg
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0101A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0102A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0103A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0104A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.10 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F2.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.11 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej witrynowej.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.1 Elewacja poa╠Ęudniowa.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.2 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.3 Elewacja pE╠Ęa╠Ęnocna.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.4 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.5 Rzut dachu.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.6. PrzekrE╠Ęj A-A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.7. PrzekrE╠Ęj C-C.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.8. PrzekrE╠Ęj B-B.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/Rys.9 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F1.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Opis techniczny.docx
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Rysunki ostateczne.bak
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Rysunki ostateczne.dwg
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0101A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0102A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0103A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/240PWA_0104A.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST 0.0. Wymagania ogE╠Ęlne.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST 0.0. Wymagania ogE╠Ęlne.doc
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.1. Roboty rozbiE╠Ęrkowe.doc
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.2. Izolacje termiczne.doc
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.3. Pokrycia dachowe z papy.doc
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.4. Stolarka budowlana.doc
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.5. Drewniane oka╠Ęadziny zewn┬ętrzne.doc
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/Dokumentacja przyrodnicza, Biblioteka i Centrum Kultury w Czarnym Borze.pdf
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/.DS_Store
  • Inny Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/Zaswiadczenie o braku sprzeciwu z za┼éa╠Ęcznikiem.pdf
  • Inny __MACOSX/._Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/._PDF
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Opis techniczny.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.10 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F2.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.11 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej witrynowej.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.1 Elewacja poa╠Ęudniowa.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.2 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.3 Elewacja pE╠Ęa╠Ęnocna.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.4 Elewacja zachodnia.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.5 Rzut dachu.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.6. PrzekrE╠Ęj A-A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.7. PrzekrE╠Ęj C-C.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.8. PrzekrE╠Ęj B-B.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/PDF/._Rys.9 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F1.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/._Wersja edytowalna
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Opis techniczny.docx
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Rysunki ostateczne.bak
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PT - Rysunki ostateczne.dwg
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/._Podka╠Ęady PDF
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0101A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0102A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0103A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/1. Projekt techniczny/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0104A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/._PDF
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Opis techniczny.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.10 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F2.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.11 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej witrynowej.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.1 Elewacja poa╠Ęudniowa.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.2 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.3 Elewacja pE╠Ęa╠Ęnocna.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.4 Elewacja wschodnia.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.5 Rzut dachu.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.6. PrzekrE╠Ęj A-A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.7. PrzekrE╠Ęj C-C.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.8. PrzekrE╠Ęj B-B.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/PDF/._Rys.9 Zestawienie e╠çlusraki aluminiowej zewn┬ętrznej fasadowej F1.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/._Wersja edytowalna
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Opis techniczny.docx
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Rysunki ostateczne.bak
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny-BE╠Ęr - PW - Rysunki ostateczne.dwg
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/._Podka╠Ęady PDF
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0101A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0102A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0103A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/2. Projekt wykonawczy/Wersja edytowalna/Podka╠Ęady PDF/._240PWA_0104A.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/._PDF
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST 0.0. Wymagania ogE╠Ęlne.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.1. Roboty rozbiE╠Ęrkowe.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.2. Izolacje termiczne.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.3. Pokrycia dachowe z papy.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.4. Stolarka budowlana.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.5. Drewniane oka╠Ęadziny zewn┬ętrzne.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/PDF/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST - Oka╠Ęadka.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/._Wersja edytowalna
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST 0.0. Wymagania ogE╠Ęlne.doc
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.1. Roboty rozbiE╠Ęrkowe.doc
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.2. Izolacje termiczne.doc
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.3. Pokrycia dachowe z papy.doc
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.4. Stolarka budowlana.doc
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST-1.5. Drewniane oka╠Ęadziny zewn┬ętrzne.doc
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/3. STWiORB/Wersja edytowalna/._Biblioteka Czarny BE╠Ęr - ST - Oka╠Ęadka.docx
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._audyt bilbioteka scalony 2025 09.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._Dokumentacja przyrodnicza, Biblioteka i Centrum Kultury w Czarnym Borze.pdf
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._.DS_Store
  • Inny __MACOSX/Biblioteka Czarny Bo╠ür - Termomodernizacja 2026 - Etap I - Arch+Konstr/._Zaswiadczenie o braku sprzeciwu z za┼éa╠Ęcznikiem.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze