Postępowanie zakończone 2026-08-20
„Termomodernizacja budynku Sali Wiejskiej w Owieśnie 88” w ramach programu: „Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Aglomeracji Dzierżoniowskiej”
GMINA DZIERŻONIÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376944
- Zamawiający
- GMINA DZIERŻONIÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Owieśnie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar SWZ/cz. III OPZ/Kosztorys_003002006.ath
- Przedmiar SWZ/cz. III OPZ/Przedmiar.pdf
- Projekt SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Opis projekt technicznego .doc
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.01 Elewacja z ociepleniem.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.02 Hydroizolacja.odt
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.03 Roboty pokrywcze z ociepleniem.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.04 Stolarka okienna i drzwiowa.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.02.01 Instalacje ogrzewania..docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.02.02 Inswtalacja elektryczna i fotowoltaiczna.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.01 Elewacja z ociepleniem.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.02 Hydroizolacja.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.03 Roboty pokrywcze z ociepleniem.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.04 Stolarka okienna i drzwiowa.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.02.01 Instalacje ogrzewania..pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.02.02 Inswtalacja elektryczna i fotowoltaiczna.pdf
- Wzór umowy SWZ/cz. II Projekt umowy/IR.271.15.2026 Projekt umowyx.pdf
- Formularz SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał 1. Formularz ofertowy.docx
- Formularz Zał 1. Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Instrukcja SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/CZ I Instrukcja dla Wykonawcyx.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/OPINIA.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Opis projektu.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Architektura + konstrukcja/Rys. PWA11-PWA15.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Architektura + konstrukcja/Rys. PWA1 - PWA5.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Architektura + konstrukcja/Rys. PWA6.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Architektura + konstrukcja/Rys. PWA7 - PWA10.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Architektura + konstrukcja/Rys. PZ 1.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Instalacje elektryczne/RYS. PWE 1.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Instalacje elektryczne/Rys. PWE 2.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Instalacje elektryczne/Rys. PWE 3 - PWE4.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Instalacje elektryczne/Rys. PWE 5.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt/Projekt wykonawczy/Rysunki/Instalacje sanitarne/Rys. PWS1 - PWS2.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SO Specyfikacja ogólna.doc
- Inny SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/S0.00 Specyfukacja ogólna.pdf
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 2a Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 2 Oświadczenieo niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 3. Wzór zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 5. Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 6. Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 7. Wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA DZIERŻONIÓW
- „Modernizacja budynku mieszkalnego położonego w Tuszynie 39” w ramach zadania: „Modernizacja budynków mieszkalnych na terenie Gminy Bielawa i Gminy Dzierżoniów”
- „Modernizacja budynku mieszkalnego położonego w Tuszynie 39” w ramach zadania: „Modernizacja budynków mieszkalnych na terenie Gminy Bielawa i Gminy Dzierżoniów”
- „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Dzierżoniów w ramach projektu pn.: „Program rozwoju energetyki komunalnej na terenie Aglomeracji Dzierżoniów”
- Przebudowa poprzez termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie” w ramach zadania -Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Aglomeracji Dzierżoniowskiej”
- „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Dzierżoniów w ramach projektu pn.: „Program rozwoju energetyki komunalnej na terenie Aglomeracji Dzierżoniów”