Postępowanie zakończone 2026-08-25
„Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”
Gmina Ząbkowice Śląskie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385280
- Zamawiający
- Gmina Ząbkowice Śląskie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 39 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ- Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.rtf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ – Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ – Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.rtf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ – Wykaz robót budowlanych.rtf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie w zakresie zobowiązania innych podmiotów do oddania Wykonawcy niezbędnych zasobów.rtf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ – Oświadczenie dotyczące wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia.rtf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy w zakresie ustawy sankcyjnej.doc
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PRZEDMIARY/Termomodernizacja budynku szkoły SP3 - Ząbkowice Śląskie - PR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PRZEDMIARY/Termomodernizacja SP3 - IE - przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PRZEDMIARY/Termomodernizacja SP3 - IS - przedmiar_27.07.2026.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PB/PAB_2026.01.07.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/SP3 PT_KOMPLET.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/SP3 PT-Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/PT IE - SP3 - Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Termomodernizacja SP3 - IS - opis.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Termomodernizacja SP3 - IS - STWiOR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/STWIORB/STWiOR ARCH - SP3.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/STWIORB/STWiOR ARCH - SP3 - Strona Tytułowa podpisana.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/STWIORB/STWiOR IE - SP3 - Strona Tytułowa podpisana.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/STWIORB/STWiOR IE - SP3 - Wymiana opraw.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/pozwolenie na budowę.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Czuwara opłata.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Czuwara.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Kruczyński opłata.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Kruczyński.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Kukla opłata.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Kukla.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Ozaist oplata.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/IZBY/Izba Ozaist.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/KONSERWATOR/5183.4143.2025.BG,_ul._Powstańców_Warszawy_8E,_termomodernizacja,_op..pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PB/ZL_1_2026.01.07.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PB/ZL_2_2026.01.07.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.01-Rzut piwnicy-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.02-Rzut -I piętra-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.03-Rzut parteru-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.04-Rzut I piętra-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.05-Rzut II piętra-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.06-Rzut III piętra-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.07-Rzut dachu-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.08-Przekrój A-A-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.09-Przekrój B-B i C-C-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.10-Elewacja południowa-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.11-Elewacja wschodnia-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.12-Elewacja północna-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/A.13-Elewacja zachodnia-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/OŚWIEDCZENIE ARCH - SKAN.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/PT - Strona tytułowa podpisana.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/Z.01-Zestawienie stolarki okiennej-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT ARCH/Z.02-Zestawienie stolarki drzwiowej-.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-01.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-02.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-03.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-04.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-05.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-06.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/E-07.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/OŚWIADCZENIE IE - SKAN.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/PT IE/PT IE - Strona tytułowa podpisana.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Izba - Dyner Marcin.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 1 - schemat technologiczny instalacji węzła.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 2 - rozwinięcie c.o..pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 3 - poz -1.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 4 - poz 0.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 5 - poz 1.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 6 - poz 2.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 7 - poz 3.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Rys. nr 8 - poz 4.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/Uprawnienia - Dyner Marcin.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ – Dokumentacja „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich”/Projekt/SANITARKA/ZĄBKOWICE ŚL, SP3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 39 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP