Postępowanie zakończone 2026-08-21
TP 71/26 Dostawa fabrycznie nowego systemu do biodekontaminacji i oczyszczania powietrza oraz modernizacja posiadanego aparatu Sentinel
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391024
- Zamawiający
- WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał 14 do swzPRZEDMIARY ROBÓT.zip
- SWZ TP 68_26 SWZ oczyszczalnia-sig.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór Umowy 24.07.2026 pz.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu zmiana dn 05.08.26.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu zmiana dn 13.08.26.pdf
- Ogłoszenie TP 68_26 pismo korekta pyt i odp II i III zmiana terminu otwarcia_.pdf
- Ogłoszenie TP 68_26 pismo pyt i odp II zmiana terminu otwarcia.pdf
- Inny TP 68_26 informacja o kwocie-sig.pdf
- Inny TP 68_26 pismo pytania i odpowiedzi I-sig.pdf
- Inny TP 68_26 pismo pyt i odp III_.pdf
- Inny TP 68_26 pismo zmiana 24.07.26-sig.pdf
- Inny TP 68_26 SWZ oczyszczalnia zmiana dn 05.08.26.pdf
- Inny TP 68_26 SWZ oczyszczalnia zmiana dn 13.08.26.pdf
- Inny TP 68_26 załaczniki od 6 -12 do SWZ.zip
- Inny Zał 13 do swz Dokumentacja Oczyszczalnia 09.07.2026 ZIP.zip
- Inny zał 13 do swz zał OPZ Dokumentacja.zip
- Inny załączniki edytowalne.zip
- Inny Załaczniki od 1-5 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr15do SWZ zalaczniki do Umowy7-19.zip
- Inny zał Wniosek_o_wyjasnienie_SWZ_.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 do SWZ Formularz ofertowy.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ OCZYSZCZALNIA 22.07.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór Umowy22.07.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ Wykaz osob.pdf
- Inny Załacznik nr 5 do SWZ Wykaz robot budow.pdf
- Inny TP 68_26 zał nr 10 do SWZ - RODO klauzula informacyjna.pdf
- Inny TP 68_26Zał nr 11 do SWZ Protokół Wizja lokalna.pdf
- Inny TP 68_26 zał nr 12 do SWZ - Oświadczenie w zakresie dod. przesłanek wyk.aktual.pdf
- Inny TP 68_26 zał nr 6 do SWZ - Oświadczenie z art. 117.pdf
- Inny TP 68_26 zał nr 7 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.pdf
- Inny TP 68_26 załnr 8a do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.pdf
- Inny TP 68_26 Zał nr 8 Oswiadczenie dot.wykluczenia art125ust1.pdf
- Inny TP 68_26zał nr 9 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.pdf
- Projekt zał 13 do swz Dokumentacja/Plan BIOZ_SZPITAL_KOSZAROWA_5_v2.pdf
- Inny zał 13 do swz Dokumentacja/Załącznik 1 - Załącznik graficzny do planu BIOZ.pdf
- Inny zał 13 do swz Dokumentacja/Załącznik nr 3 Obszar terenu do wykonania Oczyszczalni ścieków.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ/PAB_2025.10.08.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ/PB_01_Decyzja_o_zatwierdzeniu_PZT_oraz_PAB_pozwolenie_na budowę.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ/PZT_2025.10.07.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ/ZL_2025.10.07.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PAB/A-01 ELEWACJE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PAB/A-02 RZUT PARTERU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PAB/A-03 RZUT DACHU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PAB/A-04 PRZEKROJE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PZT/PZT-01 ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PZT/PZT-02 RZUT I PRZEKRÓJ PODZIEMNEGO ZBIORNIKA (KOMORY REAKCJI I KOMORA ZASUW).pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/OPISY/ARCHM-33-23-OPIS-ZAŁĄCZNIKI_OST_POPRAWIONY.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/OPISY/ARCHM-45-24-OPIS-PAB_OST_POPRAWIONE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/OPISY/ARCHM-45-24-OPIS-PZT_OST_POPRAWIONE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/PLIKI ZBIORCZE BEZ PODPISÓW/PAB_2025.10.08.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/PLIKI ZBIORCZE BEZ PODPISÓW/PZT_2025.10.07.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PAB_PZT_ZL/PLIKI ZBIORCZE BEZ PODPISÓW/ZL_2025.10.07.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/ARCHITEKTURA/A-01 ELEWACJE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/ARCHITEKTURA/A-02 RZUT PARTERU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/ARCHITEKTURA/A-03 RZUT DACHU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/ARCHITEKTURA/A-04 PRZEKROJE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/ARCHITEKTURA/ARCHM-45-24-OPIS-PT_TOM1_ARCHITEKTURA_OST.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/ARCHITEKTURA/PZT-01 ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ARCHM-045-24_OPIS_PT_ELEK v2.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT_EL_2.1_instalacje elektryczne v2.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT_EL_2.2_instalacje elektryczne v2.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT_EL_3.1_instalacje uziemienia v2.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT_EL_4.1_instalacje PZT v2.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/2424_PROJEKT_ TECHNICZNY_OPIS_TOM III_SANITARNE.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/SZ-01_PT_PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/KONSTRUKCJA/K_OPIS TECHNICZNY_PT.pdf
- Projekt Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Rozbiórka/ARCHM 33-23 OPIS-ROZBIORKI.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O POZWOLENIU NA BUDOWĘ/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY/562_25_załącznik_nr_1_opis.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY/RODO.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY/WPL_5.2_Decyzja_CP_2025.05.07.12.15_sig.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PT_EL_1.1_schematy tablic v2.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/SZ-02_PT_PROFIL KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/SZ-03_PT_PROFIL WODY.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/SZ-04_PT_SCHEMAT POMPOWNI ŚCIEKÓW.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/T-01_ PT_STACJA DEZYNFEKCJI- TECHNOLOGIA.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/T-02_PT_STACJA DEZYNFEKCJI- SCHEMAT.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/VAC_PT_STACJA DEZYNFEKCJI- WENT_ KLIM_ DACH.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/WK-01_PT_STACJA DEZYNFEKCJI- INSTALACJA WOD-KAN.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/INSTALACJE SANITARNE/Z-01_LISTA ELEMENTOW WENTYLACJI.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Nowy obiekt/KONSTRUKCJA/K-01 - PŁYTA FUNDAMENTOWA - GEOMETRIA.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Rozbiórka/A-01 BUDYNEK CHLOROWNI - RZUTY I PRZEKROJE.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Rozbiórka/A-02 KOMORA KONTAKTOWA - RZUTY I PRZEKROJE.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Rozbiórka/A-03 OSADNIK IMHOFFA I PRZEPOMPOWNIA - RZUTY I PRZEKROJE.pdf
- Inny Dokumentacja Oczyszczalnia 02.07.2026 ZIP/PROJEKT TECHNICZNY_Rozbiórka/PS-01 PLAN SYTUACYJNY.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY ROBÓT/Przedmiar Robót Br. Budowlana.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY ROBÓT/Przedmiar Robót Br. Elektryczma.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY ROBÓT/Przedmiar Robót Br. Sanitarna.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 do Um._PNB.pdf
- Inny Załącznik nr 11 do Um._Wniosek materiałowy.docx
- Inny Załącznik nr 12 do Um._Protokół Odbioru Robót Zanikowych.docx
- Inny Załącznik nr 13 do Um._Protokół końcowego odbioru robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 14 do Um._Protokół Odbioru Pogwarancyjnego.docx
- Inny Załącznik nr 15 do Um._Formularz potw. płatności przez Podwykonawców.docx
- Inny Załącznik nr 16 do Um._ Zasady postępowania dla Wyk.i Podwyk. robót BHP.odt
- Inny Załącznik nr 17 do Um._Porozumienie o wyznaczeniu koordynatora ds. bhp.docx
- Inny Załącznik nr 18 do Umowy - Formularz bhp dla wykonawcy_podwykonawcy poprawa20.07.26.docx
- Inny Załącznik nr 19 do Um._Wniosek_dokonanie pł.przejściowej-netto.docx
- Inny Załącznik nr 7 do Um._Protokół konieczności.doc
- Inny Załącznik nr 8 do Um._Procedury Odbiorowe.docx
- Inny Załącznik nr 9 do Um._Protokół przekazania pl.budowy.docx
- Formularz załączniki edytowalne/Załącznik nr 2 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Inny załączniki edytowalne/TP 68_26 zał nr 12 do SWZ - Oświadczenie w zakresie dod. przesłanek wyk.aktual.doc
- Inny załączniki edytowalne/TP 68_26 zał nr 6 do SWZ - Oświadczenie z art. 117.doc
- Inny załączniki edytowalne/TP 68_26 zał nr 7 do SWZ - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc
- Inny załączniki edytowalne/TP 68_26 załnr 8a do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc
- Inny załączniki edytowalne/TP 68_26 Zał nr 8 Oswiadczenie dot.wykluczenia art125ust1.docx
- Inny załączniki edytowalne/TP 68_26zał nr 9 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny załączniki edytowalne/Załącznik nr 4 do SWZ Wykaz osob.doc
- Inny załączniki edytowalne/Załacznik nr 5 do SWZ Wykaz robot budow.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO
- Wykonanie w formule „Zaprojektuj i wybuduj” zadania pn. TERMOMODERNIZACJA/ REMONT pokrycia dachu budynku „B” znajdującego się w ramach kompleksu WSS im. J. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej
- Budowa syst. dezynf. ścieków w tym obiektu stacji i przepomp. ścieków zapewn. dezynf. odprow. ścieków byt. z istn. Pawil. Zakaź. wraz z infr. tech. i zagosp. terenu oraz odprow.ściek.byt. z ob. WSS II