Postępowanie zakończone 2026-07-20
„Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego – II postępowanie”
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323154
- Zamawiający
- Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2026.07.03 SWZ Szkoła Gryfów - powódź - II postępowanie.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - powódź Gryfów - II postępowanie.pdf
- Inny 2026.07.03 zał 1-8 do SWZ Szkoła Gryfów - powódź - II postępowanie.docx
- Inny Dok. projektowa do postępowania.zip
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT BUDOWLANY/2026_03_13_ pozolenie na budowe/PAB20251230sig.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT BUDOWLANY/2026_03_13_ pozolenie na budowe/PZT20251230sig.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT BUDOWLANY/2026_03_13_ pozolenie na budowe/ZL_2025.12.30-sig.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/INW-01.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/INW-02.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/INW-03.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/INW-04.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/INW-05.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/PS-01_plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/PT_TOM III_opis.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-01.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-02.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-03.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-04.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-05.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-06.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/osobne/SP-07_WZ.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/2026_03_31/PT_TOM III_całość.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/PW_TOM III_całość.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/Załącznik 1_PW_wzmocnienie podłoża_KOMPLET.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/Załącznik 2_Opinia Geotechniczna Gryfów szkoła .pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/Załącznik 1_PW_wzmocnienie podłoża_KOMPLET.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/Załącznik 1_PW_wzmocnienie podłoża_OPIS.docx
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/Załącznik 1_PW_wzmocnienie podłoża_OPIS.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/Załącznik 1_PW_wzmocnienie podłoża_RYS.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/TOM II/PROJEKT BUDOWLANY/PAB_Gryfów_TOM II_WŁ_JN.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/TOM II/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/PT_2025.11.21.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/TOM II/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/PW_2025.11.21.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/TOM I/PROJEKT BUDOWLANY/PAB_TOM I.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/TOM I/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/PT_TOM I_podpis.pdf
- Projekt Dok. projektowa do postępowania/TOM I/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/PW_TOM I_PODPIS.pdf
- STWiOR Dok. projektowa do postępowania/STWIORB/STWIORB_III_TOM_Odbudowa_Gryfów Śląski.docx
- STWiOR Dok. projektowa do postępowania/STWIORB/STWIORB_III_TOM_Odbudowa_Gryfów Śląski.pdf
- STWiOR Dok. projektowa do postępowania/STWIORB/STWIORB_III_TOM_Odbudowa_Gryfów Śląski_PODPIS.pdf
- STWiOR Dok. projektowa do postępowania/TOM II/STWiORB/STWIORB_Tom II_Gryfów Śląski_PODPIS.pdf
- STWiOR Dok. projektowa do postępowania/TOM I/STWiORB/STWIORB_Tom I_Gryfów Śląski.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/OPERAT WODNOPRAWNY/cz.graficzna/1.0.schemat.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/OPERAT WODNOPRAWNY/cz.graficzna/2.0.mapa.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/OPERAT WODNOPRAWNY/cz.graficzna/3.0.wylot.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/OPERAT WODNOPRAWNY/cz.opisowa/OWP_Gryfów.docx
- Inny Dok. projektowa do postępowania/OPERAT WODNOPRAWNY/cz.opisowa/OWP_Gryfów.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/Pozwolenie wodnoprawne szkoła Gryfów VW.ZUZ.4210.35.2026.JP_decyzja-_EZD.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/PRD_Tom III_Gryfów Śląski.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT BUDOWLANY/2026_03_13_ pozolenie na budowe/G_40_Decyzja.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/mat wyjsc/O_615_Gryfów Śląski_TEXT_(2026-02-09).docx
- Inny Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/O_615_Wzmocnienie podłoża gruntowego_(2026-02-09).bak
- Inny Dok. projektowa do postępowania/PROJEKT WYKONAWCZY/Załącznik 1_wzmocnienie podłoża/Załącznik 1_PW_wzmocnienie podłoża_RYS.dwg
- Inny Dok. projektowa do postępowania/TOM II/KI/PRD_Tom II_Gryfów Śląski.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/TOM II/PROJEKT BUDOWLANY/PAB_Gryfów Tom II_ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/TOM I/KI/PRD_Tom I_Gryfów Śląski.pdf
- Inny Dok. projektowa do postępowania/TOM I/PROJEKT BUDOWLANY/PAB_TOM I_ZAŁĄCZNIKI.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
- Modernizacja przyłącza wodociągowego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku
- „Odbudowa rowu melioracyjnego zlokalizowanego na działce nr 171 na wysokości działki nr 15 w obrębie Pokrzywnik” realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” – II postępowanie
- Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa Centrum Aktywności, Rehabilitacji i Terapii Ruchowej przy ZPEW w Lwówku Śląskim” – II postępowanie
- Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego
- Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa Centrum Aktywności, Rehabilitacji i Terapii Ruchowej przy ZPEW w Lwówku Śląskim”