Postępowanie zakończone 2026-07-14
Wykonanie kompleksowej adaptacji wielobranżowej dok. projektowej gotowego projektu dla zadania pn. „Budowa dwóch budynków wielorodzinnych na działce nr 1/37, AM-1, obręb Jelcz, gm. Jelcz-Laskowice
GMINA JELCZ-LASKOWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324850
- Zamawiający
- GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja.zip
- Projekt Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja/Koncepcja PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja/Jelcz_osiedle_garaż.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja/Koncepcja PZT - zaznaczony przedmiot zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - dokumentacja/Projekt nr 2 M360.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik Nr 2A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 B do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Budowa Świetlicy Wiejskiej w Brzezinkach na obszarze Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa
- "Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Przebudowa i modernizacja boisk sportowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice
- Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kopalina, działka nr ew .: 336 AM-1 obręb Kopalina, Gmina Jelcz-Laskowice - ETAP I
- „Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania