WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-10

„Wykonanie robót budowalnych polegających na czyszczeniu i konserwacji elewacji budynku JRG-2 KM PSP we Wrocławiu

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00262309
Zamawiający
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR ZAL.8_STWiOR.pdf
  • SWZ 2370.23 SWZ Dach JRG-2 KM PSP Wrocław.pdf
  • Wzór umowy ZAL.4_Projekt umowy.docx
  • Formularz ZAL.1 Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu JRG-2.pdf
  • Inny 04.09 2370.23 Zmiana SWZ.pdf
  • Inny 10.09 2370.23 Zmiana SWZ.BES.pdf
  • Inny 11.09 Dopowiedzi i zmiana SWZ.pdf
  • Inny 2.09 Odpowiedzi SWZ.pdf
  • Inny 2370.23 Informacja o ponownym wyborze.pdf
  • Inny 2370.23 Informacja o uniewaznieniu wyboru.BES.pdf
  • Inny 2370.23 Informacja o wyborze.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert MT.2370.23.2025.pdf
  • Inny ZAL.10_Oświadczenie_art7.docx
  • Inny ZAL.2_OPZ -Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny ZAL.2_OPZ -Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny ZAL.3_Oswiadczenie_wstepne_art.125_ust.1.doc.docx
  • Inny ZAL.5 Grupa kapitalowa.docx
  • Inny ZAL.6_Potwierdzenie_aktualnosci_danych.doc
  • Inny ZAL.7_Wykaz robót.doc
  • Inny ZAL.9 Oświadczenie RODO.docx
  • Inny _corrupt_154853.bin
  • Inny _corrupt_154853.bin

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP