Postępowanie zakończone 2026-06-11
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Budowa ścieżki rowerowo-pieszej Stara Góra - Rogów Górowski – Osetno,,
Gmina Góra
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00262097
- Zamawiający
- Gmina Góra
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 1 PR włączenie w drogę powiatową.pdf
- Przedmiar 2 PR ścieżka rowerowo-piesza.pdf
- Przedmiar 3 PR przepust kolejowy.pdf
- Przedmiar 499_DR_PR MOR.pdf
- Przedmiar 4 PR KD ścieżka rowerowo-piesza.pdf
- Przedmiar 5 PR KD droga powiatowa.pdf
- SWZ SWZ-BZP.271.44.2026.docx
- Formularz zał. 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 08debb13-c0b2-61e6-4b6e-b700012317fd- ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 01_SOR.7z
- Inny 02_BRANŻA MOSTOWA.tar
- Inny 08_DECYZJE, UZGODNIENIA, OPINIE.7z
- Inny 499_PB_DR_pd-02-3.7z
- Inny 499_PZ_ps-01-3.7z
- Inny D-10.01.01-Elementy_malej_architektury, miernik.pdf
- Inny OG_Stara Góra - Osetno.pdf
- Inny PDF.7z
- Inny UZUP3.7z
- Inny zudp.7z
- STWiOR 499_SST_str_tyt.pdf
- STWiOR D-00.00.00-Wymagania_ogolne.pdf
- STWiOR D-01.02.01-Usuniecie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR D-01.02.02-Zdjecie_warstwy_humusu.pdf
- STWiOR D-01.02.04-Rozbiorka_elementow_drog_i_ulic.pdf
- STWiOR D-02.00.00-Roboty ziemne_Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR D-04.01.01-Korytowanie_wraz_z_profilowaniem_i_zageszczeniem_podloza.pdf
- STWiOR D-04.04.02-Podbudowa_z_mieszanki_niezwiazanej.pdf
- STWiOR D-04.05.01-Podbudowa_i_ulepszone_podloze_z_kruszyw_stab_cementem.pdf
- STWiOR D-04.07.01-Podbudowa_z_betonu_asfaltowego.pdf
- STWiOR D-05.03.05a-Nawierzchnia_z_betonu_asfaltowego_-_warstwa_scieralna.pdf
- STWiOR D-05.03.05b-Nawierzchnia_z_betonu_asfaltowego_-_warstwa_wiazaca.pdf
- STWiOR D-05.03.11-Frezowanie_nawierzchni_z_betonu_asfaltowego.pdf
- Inny D-01.01.01-Odtworzenie_trasy_i_punktow_wysokosciowych.pdf
- Inny D-02.01.01-Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- Inny D-02.03.01-Wykonanie nasypów.pdf
- Inny D-04.02.01-Warstwa_z_gruntu_niewysadzinowego.pdf
- Inny D-04.03.01-Oczyszczenie_i_skropienie_warstw_konstrukcyjnych.pdf
- Inny D-05.03.01-Nawierzchnia_z_kostki_kamiennej.pdf
- Inny D-05.03.13-Nawierzchnia_z_mieszanki_grysowo-mastyksowej SMA.pdf
- Inny D-05.03.23a-Nawierzchnia_z_betonowej_kostki_brukowej.pdf
- Inny D-06.01.01-Humusowanie terenu.pdf
- Inny D-06.02.01a-Przepust z rur polietylenowych spiralnie karbowanych.pdf
- Inny D-06.03.01a-Pobocze utwardzone kruszywem.pdf
- Inny D-07.01.01-Oznakowanie_poziome.pdf
- Inny D-07.02.01-Oznakowanie_pionowe.pdf
- Inny D-07.06.02-Urzadzenia zabezpieczajace ruch pieszych i rowerzystów.pdf
- Inny D-07.07.01-Oświetlenie dróg.pdf
- Inny D-08.01.01-Krawezniki_i_oporniki.pdf
- Inny D-08.02.01a-Chodniki_z_betonowych_płyt_z_guzami.pdf
- Inny D-08.03.01-Obrzeza_chodnikowe.pdf
- Inny D-08.05.01-Scieki z elementow prefabrykowanych.pdf
- Inny D-08.05.02-Scieki z betonowej kostki brukowej.pdf
- Inny D-09.01.01-Zielen_drogowa.pdf
- Projekt zudp/GK6630_83_2025_Zal_01_499_pb_pzs_ps-01-1-sig.pdf
- Projekt zudp/GK6630_83_2025_Zal_02_499_pb_pzs_ps-01-2-sig.pdf
- Inny 499_2025-05-22_GMG_uzg_DR.pdf
- Inny 499_2025-05-27_IRT_uzg_DR.pdf
- Inny 499_2025-09-16_SP_uzg_DR.pdf
- Inny 499_2025-09-23_PGNiG_uzg.pdf
- Inny 499_2025-09-23_PGNiG_uzg_zal.pdf
- Inny 499_2025-09-30_IRT_uzg_PZ.pdf
- Inny 499_2025-1 0-09_IRT_opinia_SOR.pdf
- Inny 499_2025-10-21_GMG_uzg_PB_DR_M.pdf
- Inny 499_2025-10-28_GMG_uzg_PB_KD.pdf
- Inny 499_2025-11-05_SP_opinia_SOR.pdf
- Inny 499_2025-11-24_GMG_opinia_SOR.pdf
- Inny 499_2025-11-24_GMG_zatw_SOR_wewn.pdf
- Inny 499_2025-11-25_KPP_opinia_SOR.pdf
- Inny 499_2025-12-29_ZZ_PWP_PnB.pdf
- Inny 499_2026-01-23_KWP_opinia_SOR.pdf
- Inny 499_2026-01-29_ZZ_PWP_PnB-ost.pdf
- Inny 499_2026-02-09_DSDIK_opinia_SOR.pdf
- Inny 499_2026-02-09_SP_zatw_SOR.pdf
- Inny 499_2026-03-23_SP_PnB.pdf
- Inny 499_2026-04-15_GM_opinia_TOR.pdf
- Inny 499_2026-04-16_KPP_opinia_TOR.pdf
- Inny 499_2026-04-22_KWP_opinia_TOR.pdf
- Inny Decyzja_BD._6120.122.2025_Gmina_Góra.pdf
- Inny Stara_Góra_Rogów_Osetno_ścieżka__rowerowa.PDF
- Inny Stara_Góra_Rogów_Osetno_ścieżka__rowerowa.PDF.XAdES
- Inny zudp/GK6630_83_2025_GK.6630.83.2025-protokół-sig.pdf
- Projekt zudp/GK6630_83_2025_Zal_01_499_pb_pzs_ps-01-1-sig.pdf
- Projekt zudp/GK6630_83_2025_Zal_02_499_pb_pzs_ps-01-2-sig.pdf
- Inny zudp/GK6630_83_2025_GK.6630.83.2025-protokół-sig.pdf
- Projekt Rys.5_Przekroje_normalne.pdf
- Projekt Rys.5_Przekroje_normalne.pdf
- Inny OWP_opis.pdf
- Inny OWP_opis.pdf
- Inny OWP_str_tyt.pdf
- Inny OWP_str_tyt.pdf
- Inny Rys.1.1_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.1_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.2_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.2_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.3_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.3_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.4_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.4_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.5_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.5_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.6_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.6_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.7_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.1.7_Plan_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Rys.2_Profil_kanalizacji_deszczowej.pdf
- Inny Rys.2_Profil_kanalizacji_deszczowej.pdf
- Inny Rys.3_Rysunki_wyloty.pdf
- Inny Rys.3_Rysunki_wyloty.pdf
- Inny Rys.4.1_Profil_drogowy.pdf
- Inny Rys.4.1_Profil_drogowy.pdf
- Inny Rys.4.2_Profil_drogowy.pdf
- Inny Rys.4.2_Profil_drogowy.pdf
- Inny Rys.4.3_Profil_drogowy.pdf
- Inny Rys.4.3_Profil_drogowy.pdf
- Inny Rys.6_Przepust_P3.pdf
- Inny Rys.6_Przepust_P3.pdf
- Inny UZUP2/Uzupełnienie_pismo przewodnie.pdf
- Inny UZUP2/Uzupełnienie_pismo przewodnie.pdf
- Inny UZUP3/Doprecyzowanie informacji zawartych w operacie.pdf
- Inny UZUP3/Doprecyzowanie informacji zawartych w operacie.pdf
- Inny UZUP/Rys.3_Rysunki_wyloty.pdf
- Inny UZUP/Rys.3_Rysunki_wyloty.pdf
- Inny UZUP/Uzupełnienie_pismo przewodnie.pdf
- Inny UZUP/Uzupełnienie_pismo przewodnie.pdf
- Inny Załączniki/MPZP/499_MPZP.pdf
- Inny Załączniki/MPZP/499_MPZP.pdf
- Inny Załączniki/WYPISY/upr 702 MTM-sig.pdf
- Inny Załączniki/WYPISY/upr 702 MTM-sig.pdf
- Inny 499_PZ_ps-01-1.pdf
- Inny 499_PZ_ps-01-2.pdf
- Inny 499_PZ_ps-01-3.pdf
- Inny 499_PZ_ps-01-4.pdf
- Inny 499_PZ_ps-01-5.pdf
- Inny 499_PZ_ps-01-6.pdf
- Inny 499_ZI_opis.pdf
- Inny 499_ZI_str_tyt.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_opis.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_po-00.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-1.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-2.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-3.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-4.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-5.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-6.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_por-01-7.pdf
- Inny 01_SOR/PDF/499_SOR_str_tyt.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_pow/499_TOR_opis_dr_pow.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_pow/499_TOR_po-00.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_pow/499_TOR_por-01 1086D.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_pow/499_TOR_por-02 1086D.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_pow/499_TOR_str_tyt_dr_pow.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_wewn/499_TOR_opis_dr_wewn.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_wewn/499_TOR_po-00.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_wewn/499_TOR_por-01 Drogi wewn.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_wewn/499_TOR_por-02 Drogi wewn.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_wewn/499_TOR_str_tyt_dr_wewn.pdf
- Inny 02_TOR/PDF/dr_wewn/499_TOR_wewn.pdf
- Projekt 499_PAB_str_tyt.pdf
- Projekt 499_PB_DR_pd-02-1.pdf
- Projekt 499_PB_DR_pd-02-2.pdf
- Projekt 499_PB_DR_pd-02-3.pdf
- Projekt 499_PB_DR_pd-02-4.pdf
- Projekt 499_PB_DR_pn-03.pdf
- Projekt 499_PB_DR_po-00.pdf
- Projekt 499_PB_KD_pd-02.pdf
- Projekt 499_PB_M_in-01.pdf
- Projekt 499_PB_PZT_ps-01-1.pdf
- Projekt 499_PB_PZT_ps-01-2.pdf
- Projekt 499_PB_PZT_ps-01-3.pdf
- Projekt 499_PB_PZT_ps-01-4.pdf
- Projekt 499_PB_PZT_ps-01-5.pdf
- Projekt 499_PB_PZT_ps-01-6.pdf
- Projekt 499_PZT_str_tyt.pdf
- Projekt 499_ZAL_str_tyt.pdf
- Inny 499_PAB_DR_opis.pdf
- Inny 499_PAB_KD_opis.pdf
- Inny 499_PAB_M_opis.pdf
- Inny 499_PB_M_ro-02.pdf
- Inny 499_PZT_opis.pdf
- Inny 499_ZAL_opis.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Góra
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Brzeżany droga dojazdowa do gruntów rolnych – budowa drogi w m. Ułanka,,
- ,, Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Ligota,,
- ,, Dostawa sprzętu oświetleniowego i komunikacyjnego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej,,
- ,, Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Ligota,,
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,,Doposażenie placu zabaw w żłobku w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze,,