Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Wymiana instalacji elektrycznej i teletechnicznej Ośrodka Szkolenia PSP w Miliczu- budynek warsztatowy, budynek komory dymowej
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00422669
- Zamawiający
- Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Miliczu
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy ZAL.4_Projekt umowy.docx
- Formularz ZAL.1_Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZAL.2_Oświadczenie wstępne art.125 ust.1.doc
- Inny ZAL.3_Potwierdzenie aktualności danych.doc
- Inny ZAL.5_wykaz robót budowlanych.docx
- Inny ZAL.6_wykaz osób skierowanych.docx
- Inny ZAL.7_ Dokumentacja projektowa.zip
- Inny ZAL.8_Oświadczenie art7.docx
- Przedmiar ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/MILICZ_WARSZTAT_IE_przedmiar.pdf
- Przedmiar ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Komora dymowa/MILICZ_KD_IE_przedmiar.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_PW_IE_SIZ-SIZ.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_instalacje-IE01.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_instalacje-IE02.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_instalacje-IE03.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_instalacje-IE04.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_rozdzielnice-IE06.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_rozdzielnice-IE07.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WAR_PW_IE_rozdzielnice-IE08.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/PDF/MILICZ_WARSZTAT_PW_IE_opis techniczny.pdf
- Projekt ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Komora dymowa/MILICZ_KOMORA_PW_IE-IE01.pdf
- STWiOR ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Budynek warsztatowy/MILICZ_WARSZTAT_IE_STWiORB.pdf
- STWiOR ZAL.7_ Dokumentacja projektowa/Komora dymowa/MILICZ_KD_IE_STWiORB.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP