Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
„Zwiększenie efektywności energetycznej poprzez kompleksową termomodernizację budynków użyteczności publicznej na terenie Boguszowa-Gorc ”
GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405994
- Zamawiający
- GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dla Wykonawcy.zip
- Projekt Dla Wykonawcy/Projekt architektoniczno-budowlany/PAB_ZL_2025.11.17.pdf
- Projekt Dla Wykonawcy/Projekt techniczny/PT_2025.11.17.pdf
- STWiOR Dla Wykonawcy/STWIORB/ST 01 Rozbiórki.pdf
- STWiOR Dla Wykonawcy/STWIORB/ST 02 Roboty malarskie.pdf
- STWiOR Dla Wykonawcy/STWIORB/ST - Okładka.pdf
- SWZ Dla Wykonawcy/SWZ .pdf
- Wzór umowy Dla Wykonawcy/Projekt umowy.pdf
- Formularz Dla Wykonawcy/Załacznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Inny Dla Wykonawcy/Decyzja konserwatora Ratusz.pdf
- Inny Dla Wykonawcy/Decyzja_Starostwo_PL_Odrodzenia_1.pdf
- Inny Dla Wykonawcy/STWIORB/ST 00.00. Wymagania ogólne.pdf
- Inny Dla Wykonawcy/STWIORB/ST 03 Montażokien z drewna klejonego.pdf
- Inny Dla Wykonawcy/Załącznik nr 2a - oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby art. 125 ust.1 pzp.odt
- Inny Dla Wykonawcy/Załącznik nr 2 - oświadczenie z art. 125 ust.1 pzp.odt
- Inny Dla Wykonawcy/Załącznik nr 3 - Wykaz robót.doc
- Inny Dla Wykonawcy/Załącznik nr 4 - wykaz osób.doc
- Inny Dla Wykonawcy/Załącznik nr 5 - zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP