Postępowanie zakończone 2026-07-14
ZZK-NZ/241/3408/57/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu, w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego– 2 Zadania.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311989
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Specyfikacja techniczna - pustostany BGK maj 2026 r..pdf
- SWZ SWZ 57 26.pdf
- Wzór umowy 4. Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych (4).pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 7. wzory protokołów budowl.zip
- Inny Dokumentacja - Zadanie 1.zip
- Inny Dokumentacja - Zadanie 2.zip
- Inny załączniki edytowalne do SWZ.docx
- Projekt Krasińskiego 32 lok. 8-9/Krasińskiego 32 m 8-9 - Program Funkcjonalno-Użytkowy.pdf
- Inny Dworcowa 10-13/Dworcowa 10 lok. 13 - budowlany ath .ath
- Inny Dworcowa 10-13/Dworcowa 10 lok. 13 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Dworcowa 10-13/Dworcowa 10 lok.13_p - elektryczny- zest.ATH
- Inny Dworcowa 10-13/Dworcowa 10 lok.13_p - elektryczny- zest - p.pdf
- Inny Dworcowa 10-13/DWORCOWA 10 m 13 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Dworcowa 10-13/DWORCOWA 10 m 13 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Dworcowa 10-13/Szkic Dworcowa 10 lok. 13.pdf
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/Krasińskiego 32 lok. 8-9 - budowlany zestawienie prac do wykonania ath.ath
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/Krasińskiego 32 lok. 8-9 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/Krasińskiego 32 lok. 8-9 - kocioł el - zest.ATH
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/Krasińskiego 32 lok. 8-9 - kocioł el - zest - p.pdf
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/KRASIŃSKIEGO 32 m 8 - 9 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/KRASIŃSKIEGO 32 m 8 - 9 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Krasińskiego 32 lok. 8-9/Szkic Krasińskiego 32 lok. 8-9.pdf
- Inny Kurkowa 69-14/Kurkowa 69 lok. 14 - kuch - elektryczny - zest.ATH
- Inny Kurkowa 69-14/Kurkowa 69 lok. 14 - kuch - elektryczny - zest - p.pdf
- Inny Kurkowa 69-14/Kurkowa 69 m14 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny Kurkowa 69-14/Kurkowa 69 m14 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny Kurkowa 69-14/KURKOWA 69 m 14 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Kurkowa 69-14/KURKOWA 69 m 14 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Kurkowa 69-14/Szkic Kurkowa 69 lok. 14.pdf
- Inny Miernicza 24-10/Miernicza 24 lok. 10 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny Miernicza 24-10/Miernicza 24 lok. 10 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Miernicza 24-10/Miernicza 24 lok.10 -kuch. el._p.ath
- Inny Miernicza 24-10/Miernicza 24 lok.10 -kuch. el._p.pdf
- Inny Miernicza 24-10/MIERNICZA 24 m 10 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Miernicza 24-10/MIERNICZA 24 m 10 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Miernicza 24-10/Szkic Miernicza 24 lok. 10.pdf
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 3f - odbiór dokumentacji ogrzewanie elektryzczne bez WLZ.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 6.2 Świadectwo wyk. dok. proj.-kosztorysowej ogrzewanie elektryzczne bez WLZ.xls
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 7.1 przekazanie do odbioru dok. ogrzewanie bez WLZ.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 7 przekazanie dok. do spr ogrzewanie elektryzczne bez WLZ.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego 18.06.2026.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania