Postępowanie zakończone 2026-07-09
ZZK-NZ/241/3408/59/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu, w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego – 2 Zadania.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304185
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 6. Specyfikacja techniczna - pustostany BGK maj 2026 r..pdf
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Wzór umowy 4. Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. załączniki do SWZ edytowalne.docx
- Inny 5.1 dokumentacja ZADANIE 1.zip
- Inny 5.2 dokumentacja ZADANIE 2.zip
- Inny 7. wzory protokołów budowl.zip
- Projekt dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/Krasińskiego 28 m 2 - Program Funkcjonalno-Użytkowy.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/Dąbrowskiego 3 lok 2 - budowlany - zestawienie prac do wykonania ath.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/Dąbrowskiego 3 lok. 2 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/Dąbrowskiego 3 lok. 2-el._p.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/Dąbrowskiego 3 lok. 2-el._p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/DĄBROWSKIEGO 3 m 2 - SANITARNY - popr - zest.ATH
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/DĄBROWSKIEGO 3 m 2 - SANITARNY - popr - zest.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Dąbrowskiego 3-2/Szkic Dąbrowskiego 3 lok. 2.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/Krasińskiego 28 lok. 2 - budowlany ath .ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/Krasińskiego 28 lok. 2 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/Krasińskiego 28 lok. 2 - kocioł el._p.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/Krasińskiego 28 lok. 2 - kocioł el._p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/KRASIŃSKIEGO 28 m 2 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/KRASIŃSKIEGO 28 m 2 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 1/Krasińskiego 28-2/Szkic Krasińskiego 28 lok. 2.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/Kaszubska 3 lok. 2 -kuch.el._p.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/Kaszubska 3 lok. 2 -kuch.el._p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/Kaszubska 3 m2 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/Kaszubska 3 m2 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/KASZUBSKA 3 m 2 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/KASZUBSKA 3 m 2 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-2/Szkic Kaszubska 3 lok. 2.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/Kaszubska 3 lok. 9 -kuch.el._p.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/Kaszubska 3 lok. 9 -kuch.el._p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/Kaszubska 3 m9 budowlane zestawienie robót.ath
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/Kaszubska 3 m9 budowlane zestawienie robót.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/KASZUBSKA 3 m 9 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/KASZUBSKA 3 m 9 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny dokumentacja ZADANIE 2/Kaszubska 3-9/Szkic Kaszubska 3 lok. 9.pdf
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 3f - odbiór dokumentacji ogrzewanie elektryzczne bez WLZ.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 6.2 Świadectwo wyk. dok. proj.-kosztorysowej ogrzewanie elektryzczne bez WLZ.xls
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 7.1 przekazanie do odbioru dok. ogrzewanie bez WLZ.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/wzór protokołów - dokumentacja projektowa ogrzewanie elektryczne bez WLZ/Druk nr 7 przekazanie dok. do spr ogrzewanie elektryzczne bez WLZ.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego 18.06.2026.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 7. wzory protokołów budowl/Wzór protokołów - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania