Postępowanie zakończone 2026-07-31
ZZK-NZ/241/3408/72/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu, w ramach rządowego programu budownictwa komunalnego– 2 Zadania.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00340590
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Specyfikacja techniczna - pustostany BGK czerwiec 2026 r..pdf
- SWZ SWZ 72 .pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4.kpl. prot. - pustostany ryczałt adresowe (1).zip
- Inny Dokumentacja Techniczna ZADANIE 1.zip
- Inny Dokumentacja Techniczna ZADANIE 2.zip
- Inny załączniki edytowalne SWZ.docx
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16_7 - sanitarna -p-.ATH
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16_7 - sanitarna -p-.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16-7 szkic.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16 lok. 7-el._p.ath
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16 lok. 7-el._p.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16 m. 7 -BGK65-- -bud.-Zestaw..ATH
- Inny Dolnobrzeska 16-7/Dolnobrzeska 16 m. 7 -BGK65-- -bud.-Zestaw..pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16a_8 - sanitarna -p-.ATH
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16a_8 - sanitarna -p-.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16a-8 szkic lokalu.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16a lok.8 - ogrzew.el._p.ath
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16a lok.8 - ogrzew.el._p.pdf
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16A m. 8 -BGK65-- -bud.-ZESTAW.-.ATH
- Inny Dolnobrzeska 16a-8/Dolnobrzeska 16A m. 8 -BGK65-- -bud.-ZESTAW.-.pdf
- Inny Łukasińskiego 15b-45/Łukasińskiego 15b-45 szkic.pdf
- Inny Łukasińskiego 15b-45/Łukasińskiego 15b lok. 45 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny Łukasińskiego 15b-45/Łukasińskiego 15b lok. 45 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Łukasińskiego 15b-45/Łukasińskiego 15b lok. 45_p.ath
- Inny Łukasińskiego 15b-45/Łukasińskiego 15b lok. 45_p.pdf
- Inny Łukasińskiego 15b-45/ŁUKASIŃSKIEGO 15 b m 45 - SANITARNY - aktualny - zest.ATH
- Inny Łukasińskiego 15b-45/ŁUKASIŃSKIEGO 15 b m 45 - SANITARNY - aktualny - zest - p.pdf
- Inny Łukasińskiego 6-16/Łukasińskiego 6-16 szkic.pdf
- Inny Łukasińskiego 6-16/Łukasińskiego 6 lok. 16 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.ath
- Inny Łukasińskiego 6-16/Łukasińskiego 6 lok. 16 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Łukasińskiego 6-16/Łukasińskiego 6 lok.16 el.zest..ath
- Inny Łukasińskiego 6-16/Łukasińskiego 6 lok.16 el.zest..pdf
- Inny Łukasińskiego 6-16/ŁUKASIŃSKIEGO 6 m 16 - SANITARNY - aktualny - zest.ATH
- Inny Łukasińskiego 6-16/ŁUKASIŃSKIEGO 6 m 16 - SANITARNY - aktualny - zest - p.pdf
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania