Postępowanie zakończone 2026-08-17
ZZK-NZ/241/3408/78/26 Remont budynku mieszkalnego wielorodzinnego w zakresie zmiany systemu ogrzewania przy ul. Złotnickiej/Wielkopolskiej 19/21 we Wrocławiu
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369642
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl.zip
- STWiOR 4. STWiORB.zip
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. Załączniki edytowalne do SWZ.docx
- Inny 5. Harmonogram robót.zip
- Inny 6. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe.zip
- STWiOR 4. STWiORB/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 - STWIORB eletr..pdf
- STWiOR 4. STWiORB/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 - STWIORB sanit..pdf
- Inny 5. Harmonogram robót/Złotnicka_Wielkopolska_19_21- Harmonogram.xls
- Projekt 14. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe/zał nr 1 do p odb - Spis dok pow_sanit.doc
- Wzór umowy 14. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe/Druk nr 1 -prot_wprow na budowę.doc
- Inny 14. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe/Druk nr 3a -prot_końcowego odbioru robót.doc
- Inny 14. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe/Druk nr 3g -prot_z przeglądu robót ogólnobudowlanych.doc
- Inny 14. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe/Druk nr 3h -prot_pogwarancyjny.doc
- Inny 14. kpl prot - zmiana syst ogrzew- kotły gazowe/Druk nr 6 -świadectwo wykonania robót.xls
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl/1. Przedmiary robót/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 KI - budowlany - przedmiar.ATH
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl/1. Przedmiary robót/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 KI - budowlany - przedmiar.pdf
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl/1. Przedmiary robót/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 KI - elektryczny - przedmiar.ATH
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl/1. Przedmiary robót/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 KI - elektryczny - przedmiar.pdf
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl/1. Przedmiary robót/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 KI - sanitarny - przedmiar.ATH
- Przedmiar Przedmiary + projekt budowl/1. Przedmiary robót/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 KI - sanitarny - przedmiar.pdf
- Projekt Przedmiary + projekt budowl/2. Projekt budowlany/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 - projekt budowlany.pdf
- Projekt Przedmiary + projekt budowl/3. Projekt techniczny/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 - proj. tech. b. elektr.pdf
- Projekt Przedmiary + projekt budowl/3. Projekt techniczny/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 - proj. tech. b. sanit.pdf
- Inny Przedmiary + projekt budowl/2. Projekt budowlany/Złotnicka_Wielkopolska 19_21 -Zaświadczenie nr 109932.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, projekt, wzór umowy, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania