Postępowanie zakończone 2026-08-26
ZZK-NZ/241/3408/97/26 Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych - pustostanach położonych we Wrocławiu - 2 zadania
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385462
- Zamawiający
- ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Specyfikacja techniczna - pustostany lipiec 2026 r.pdf
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3. załączniki edytowalne do SWZ.docx
- Inny 4a. Dokumentacja techn ZAD 1.zip
- Inny 4b. Dokumentacja techn ZAD 2.zip
- Inny 6. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe.zip
- Przedmiar Dokumentacja techn ZAD 1/Przewody wentylacyjne 2026 przedmiar zadanie nr 1.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techn ZAD 1/Przewody wentylacyjne 2026 - przedmiar zadanie nr 1.PRD
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/Ołowiana 2-4 lok. 16 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/Ołowiana 2-4 lok. 16 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.prdx
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/OŁOWIANA 2-4 m 16 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/OŁOWIANA 2-4 m 16 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/Szkic Ołowiana2-4 lok.16.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/ul. Ołowiana 2-4 lok. 16- el. - zp.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 16/ul. Ołowiana 2-4 lok. 16 - el -zp.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/Ołowiana 2-4 lok 4 - budowlany - zestawienie prac do wykonania.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/Ołowiana 2-4 lok. 4 - budowlany. - zestawienie prac do wykonania.xml
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/OŁOWIANA 2-4 m 4 - SANITARNY - zest.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/OŁOWIANA 2-4 m 4 - SANITARNY - zest - p.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/Szkic Ołowiana 2-4 lok.4.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/ul. Ołowiana 2-4 lok. 4 - el. - zp.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 1/Ołowiana 2-4 lok. 4/ul. Ołowiana 2-4 lok. 4 - el. - zp.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techn ZAD 2/Przewody wentylacyjne 2026 - przedmiar zadanie nr 2.pdf
- Przedmiar Dokumentacja techn ZAD 2/Przewody wentylacyjne 2026 - przedmiar zadanie nr 2.PRD
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/Pustecka 22 lok. 4 - el. - zp.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/Pustecka 22 lok. 4 - el. - zp.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/PUSTECKA 22 lok 4 - SANITARNY - kocioł gazowy - zest.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/PUSTECKA 22 lok 4 - SANITARNY - kocioł gazowy - zest - p.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/Pustecka 22 m. 4 -- -bud.-Popraw.-Zestaw..ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/Pustecka 22 m. 4 -- -bud.-Popraw.-Zestaw..pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 22 lok. 4/Szkic Pustecka 22 lok.4.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/Pustecka 26 lok. 4 - el. - p.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/Pustecka 26 lok. 4 - el. - p.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/PUSTECKA 26 lok 4 - SANITARNY - kocioł gazowy - zest.ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/PUSTECKA 26 lok 4 - SANITARNY - kocioł gazowy - zest - p.pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/Pustecka 26 m. 4 -- -bud.-Popraw.-Zestaw..ATH
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/Pustecka 26 m. 4 -- -bud.-Popraw.-Zestaw..pdf
- Inny Dokumentacja techn ZAD 2/Pustecka 26 lok. 4/Szkic Pustecka 26 lok.4.pdf
- Wzór umowy 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 1 protokół wprowadzenia na budowę + tablica na drzwi pustostanu.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a Protokół odbioru lok. mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3a -zał nr 1 do prot. odb. lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3b Protokół z przeglądu lokalu mieszkalnego.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 3c.1 Protokół ostatecznego odbioru robót pogwarancyjnych pełny.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 4 protokół konieczności.doc
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Rozliczenie finansowe pustostanów str.2.xls
- Inny 23. kpl prot - pustostany ryczałt adresowe/Druk nr 6.1 Świadectwo wykonania remontu str.1.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
- ZZK - NZ/241/3408/105/26. Remont dachu budynku przy ul. Podwale 36 we Wrocławiu
- ZZK-NZ/241/3408/100/26 Remont budynku przy ul. Kosmonautów 291 we Wrocławiu w zakresie zmiany systemu ogrzewania.
- Remont budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 46 we Wrocławiu
- Rozbiórka obiektów budowlanych objętych zarządem ZZK
- Roboty remontowe w gminnych lokalach mieszkalnych – pustostanach położonych we Wrocławiu.