WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

Adaptacja budynku gminnego na Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Organizacją Gospodarczą

GMINA DRAGACZ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00242990
Zamawiający
GMINA DRAGACZ
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt parter.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie 08de8037-26cc-7581-350b-810001e69dc6.pdf
  • Ogłoszenie 08de8be6-c42d-053c-4b6e-b70001c8d7ac.pdf
  • Inny 2026-03-23 Wyjaśnienia.pdf
  • Inny 2026-03-26 wyjaśnienia1.pdf
  • Inny 2026-03-26 wyjaśnienia2.pdf
  • Inny 2026-03-27 Wyjaśnienia_platforma.pdf
  • Inny 2026-03-31 Wyjaśnienia_platforma.pdf
  • Inny 2026-05-07 Unieważnienie_platforma.pdf
  • Inny aktualizacja SWZ z dn. 27.03.2026.pdf
  • Inny detal zborojenia - schody.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert dodatkowych.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Inny piwnica.pdf
  • Inny Wyjaśnienie z dnia 25.03.2026.pdf
  • Inny Zał. 10 SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Zał. 2 SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
  • Inny Zał. 3A SWZ - Oświadczenie Wykonawca.docx
  • Inny Zał. 3B SWZ - Oświadczenie Podwykonawca, Podmiot trzeci.docx
  • Inny Zał. 3 SWZ - Oświadczenie o-niepodleganiu-wykluczeniu.docx
  • Inny Zał. 4 SWZ - Oświadczenie-o-spełnianiu-warunków-udziału-w-postępowaniu.doc
  • Inny Zał. 5 SWZ - Oświadczenie-o-zakresie-wykonania-zamówienia-przez-poszczególnych-wykonawców.doc
  • Inny Zał. 6 SWZ - Zobowiązanie podmiotów.doc
  • Inny Zał. 7 SWZ - wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Zał. 8 SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny Zał. 9 SWZ - Oświadczenie-o-aktualności-informacji.doc
  • Przedmiar Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/przedmiary robót/PR Inkubator br. elektr.-IE.pdf
  • Przedmiar Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/przedmiary robót/PR Inkubator br. ogólnobudowl..pdf
  • Przedmiar Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/przedmiary robót/PR Inkubator br. sanit. .pdf
  • Przedmiar Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/przedmiary robót/PR Inkubator co .pdf
  • Przedmiar Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/specyfikacje/ST- INKUBATOR Inst. sanit ..pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/opis techniczny.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/opis zagospodarowanie terenu.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/001.jpg
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/002.jpg
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/balustrady pochylni.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/dach.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/DETALE UTWARDZENIA.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/detal ogrodzenia.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/detal pochylni 1.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/detal pochylni 2.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/ELEWACJE 15-01-2026 (1).pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/parter budynku.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/piwnica budynku.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/plan zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/przekrój.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/STAN ISTNIEJĄCY/dach budynku.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/STAN ISTNIEJĄCY/elewacje budynku.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/STAN ISTNIEJĄCY/opis stan istniejący.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/STAN ISTNIEJĄCY/parter budynku.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/STAN ISTNIEJĄCY/piwnica budynku.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/STAN ISTNIEJĄCY/plot.log
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/wiata śmietnikowa.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/zejscie do piwnicy.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branza budowlana/rysunki/zestawienie stolarki.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-OBLICZENIA POWIETRZA.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-OPIS WEW.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-OŚWIADCZENIE OPEC..pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-01.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-02.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-03.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-04.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-05.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-06.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-07.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-08.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/branża sanitarna/PT-INKUBATOR GRUPA-SW-09.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/elektryka/PT-INKUBATOR GRUPA-IE.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/specyfikacje/ST INKUBATOR br. ogólnobudowlana.pdf
  • Inny Zał. 1 SWZ - dokumentacja projektowa/specyfikacje/ST-INKUBATOR Inst. elektr..pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP