Postępowanie zakończone 2026-06-24
„Budowa drogi gminnej (ul. Klasztornej) wraz z oświetleniem ulicznym w m. Zamarte, gm. Kamień Krajeński na odcinku 0,219 km”
Gmina Kamień Krajeński
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281890
- Zamawiający
- Gmina Kamień Krajeński
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar kamienkraj-Zamarte aktualizacja-przedmiar.pdf
- Przedmiar Przedmiar - br. elektryczna usunięcie kolizji.pdf
- Projekt Projekt techniczny branża drogowa.pdf
- STWiOR SST branża elektryczna.pdf
- STWiOR SST - Klasztorna.pdf
- SWZ SWZ 9.06.2026.pdf
- Wzór umowy umowa przyłącze do sieci Zamarte.pdf
- Wzór umowy umowa usunięcie kolizji Zamarte.pdf
- Wzór umowy Załacznik nr 2 do SWZ - projekt umowy.rtf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Decyzja nr 6740.95.2025.pdf
- Inny Postanowienie WUOZ.pdf
- Inny Projekt stałej organizacji ruchu.pdf
- Inny Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Inny PT - oświetlenie drogowe.pdf
- Inny PT - usunięcie kolizji.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oswiadczenie o spelnianiu warunków udziału i braku podstaw do wykluczenia.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP