Postępowanie zakończone 2026-07-07
Budowa drogi łączącej CKT z ul. Moniuszki
Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301659
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ - kosztorys ofertowy.xlsx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Gwarancja należytego wykonania umowy - wzór.docx
- Projekt Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/20251010- SOR Teatralna do Moniuszki.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/01_GRU_TEAT_2026-01-15_str.tyt_projekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/02_GRU_TEAT_2026-01-15_opis_projekt.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. telekomunikacja ul. Teatralna/PW_Grudziadz_Teatralna_telekom.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/SST/Drogowa/SST Teatralna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/SST/Sanitarna/1. Teatralna STWiOR-str.tyt.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/SST/Sanitarna/2. STWiOR_Teatralna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/SST/Telekom/SST_Grudziadz_Teatralna_Telekom.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/07_GRU_TEAT_2026-01-15_str.tyt_załączniki.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/08_GRU_TEAT_2026-01-15_opis_załączniki.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D1.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D2a.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D2.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D3.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D4a.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D4b.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. drogowa ul. Teatralna/D4.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/1. OT.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/2. S-01.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/2. S-02.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/3.1 S-03-04.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/3.2. ZaL.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/4. wodociągi warunki.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/5. Moniuszki ZUD.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/6. Uzgodnienie_MWiO_Teatralna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Br. sanitarna ul. Teatralna/7. Obliczenia + uprawnienia.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Geotechniczne warunki posadowienia Grudziądz ul. Moniuszki.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/uzgodnienia Moniuszki-Teatralna.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/1. PT-zgłoszenie opis.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/2. rys. D2.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/3. rys. D3.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/4. rys. D4.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/5. rys. D4a.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/6. rys. D4b.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/7. rys. D5.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/8. załączniki - zgłoszenie.pdf
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - OPZ/Zgłoszenie/_Zgłoszenie z dn. 10.03.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
- Rozbudowa ul. Centrum Wyszkolenia Kawalerii i ul. Warszawskiej
- Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia drogowego na terenie Grudziądza w ramach zadania pn. Budowa i modernizacja oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych miasta.
- „Remont – naprawa doraźna zewnętrznych dźwigarów zachodnich w przęśle 7-8 (nad ul. Droga Łąkowa) wiaduktu zachodniego i wschodniego” w ramach zadania – Remonty i utrzymanie obiektów inżynierskich
- Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa węzła multimodalnego przy ul. Dworcowej”