Postępowanie zakończone 2026-07-16
BUDOWA DROGI NR 010127C RZEPICZNA – ROSOCHATKA
Gmina Tuchola
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00316684
- Zamawiający
- Gmina Tuchola
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 01.07.2026 r...pdf
- Ogłoszenie BZP ogłoszenie o zamówieniu 01.07.2026 r..pdf
- Inny SWZ 01.07.2026 r..pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12.7z
- Przedmiar zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Przedmiar i kosztorys uproszczony.xls
- Projekt zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.01.00.00 Roboty przygotowawcze.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.01.01.01A Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej..pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.01.02.01 Wycinka drzew i Krzewów.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg i ulic .pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.02b Podbudowa zasadniacza z mieszanki kruszywa niezwiązanego.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D 04.05.01a Podbudowa i uleprzone podłoże z mieszanki kruszywa związanego hydraulicznie cementem.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.01 Nawierzchnie z kostki kamiennej.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.05b nawierzchnia z betonu asfaltowego - warstwa wiążąca i wyrównawcza wg Wt 1 i Wt 2.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/D.08.01.01b Krawęzniki betonowe .pdf
- STWiOR zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/SST JENA 16 .pdf
- Wzór umowy zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 12 - wzór umowy RB 2026.docx
- Formularz zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 2 do SWZ -formularz ofertowy.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/12.5 Zał. nr 5 - PRAWIDŁOWY SCHEMAT DANYCH NA FAKTURZE.doc
- Inny zał. do SWZ od 1-12/12.6 WZÓR oświadczenia - Zał. nr 6 2026.doc
- Inny zał. do SWZ od 1-12/12.6.Zał. nr 7 do U - KG RB 2026.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/zał. nr 10 do SWZ- oświadczenie wykonawcy o aktualności PŚD.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 11 do SWZ- pełnomocnictwo.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1 (1).rar
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/KLOCEK dz 707-1.bak
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/KLOCEK dz 707-1.DXF
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/KLOCEK dz 707-1.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/KLOCEK dz 707-1.shx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/MAPA 1 .bak
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/MAPA 2 .dwg
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/KLOCEK dz 707-1/topo_2026-03-04_13-44-19.png
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/RZepiczna WSPOŁRZĘDNE (1).txt
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/weryfikacja/geomap.vcf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/weryfikacja/KLOCEK dz 707-1.DXF
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/weryfikacja/Klocek_dz707-1_id300-2026.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/weryfikacja/KLOCEK dz 707-1.shx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/MDCP/weryfikacja/topo_2026-03-04_13-44-19.png
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Niweleta rys 3.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/PN-PK 5.1.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/PN-PK 5.2.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/PN-PK 5.3.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Projekt zagospodarowania terenu PZT 1.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Projekt zagospodarowania terenu PZT 2.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Przekroje poprzeczne 4.1.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Przekroje poprzeczne 4.2.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SOR/SOR OPIS I ZATWIERDZENIE.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SOR/SOR PZT 1.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SOR/SOR PZT 2.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/SST/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Tabela nr 1 zestawienie zjazdów .pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Tabela nr 2 - Zewstawienie nawierzchni.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Tabela nr 3 - Krawężniki, obrzeża.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Tabela robót ziemnych.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/UZGODNIENIA/ENEA/uzg Enea .pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/UZGODNIENIA/Gmina/16.1._PZT_Rzepiczna_Rosochatka.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/UZGODNIENIA/Gmina/16.2._PZT_Rzepiczna_Rosochatka.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/UZGODNIENIA/Gmina/16._Uzgodnienie_pzt_Rzepiczna_-_Rosochatka.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/UZGODNIENIA/WOUOZ/WUOZ.DB.WZN.5183.7.22.2026.WP_Klocek_droga (1).pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/zatwierdzony projekt - zgłoszenie scan.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 1 do SWZ - dokumentacja techniczna/Zgłoszenie - Rzepiczna - Rosochatka.pdf
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 3 do SWZ- oswiadczenie art. 125 ust. 1 pzp( złożyć z ofertą).docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 4 do SWZ- oświadczenie puz art. 125 ust. 5.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 5 do SWZ - zobowiązanie.pod..docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 6 do SWZ- oświad.wyk. wspólnie art.117 ust. 4.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 7 do SWZ- wykaz robót.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/zał. nr 8 do SWZ- wykaz osób.docx
- Inny zał. do SWZ od 1-12/Zał. nr 9 do SWZ- informacja o grupie kapitałowej.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Tuchola
- Budowa oświetlenia cmentarza komunalnego w Tucholi – etap I
- Remont i modernizacja istniejącego zaplecza szatniowo-sanitarnego OSIR Tuchola
- Modernizacja boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą o wymiarach pola gry 55m x 102m
- Przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy OSIR w Tucholi
- PRZEBUDOWA PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA I REMONT TOALET W URZĘDZIE MIEJSKIM W TUCHOLI