Postępowanie zakończone 2026-09-02
Budowa kanalizacji deszczowej na terenie IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu – etap II
Zarząd Inwestycji Miejskich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392791
- Zamawiający
- Zarząd Inwestycji Miejskich
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Grudziądz, pow. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 600 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ kanalizacja deszczowa IV LO.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków(3).docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji .docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ wzór - gwarancja należytego wykonania umowy.doc
- Projekt dokumentacja projektowa/045-21 Specyfikacja.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/0. IV LO_PW_3.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/1. Czesc opisowa.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/21. Ilosc wod deszczowych.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/22. Zestawienie wpustów.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/2. Rysunek S-01.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/3. Rysunek S-02.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/4. Rysunek S-03.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/5. Rysunek S-04.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/6. Rysunek S-05.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/7. Rysunek S-06.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/8. Rysunek S-07.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 600 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Inwestycji Miejskich
- „Podnoszenie umiejętności w zakresie kompetencji matematyczno-przyrodniczych i informatycznych w grudziądzkich szkołach”
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach zadania Zróbmy klimat – Rewitalizacja Parku Podworskiego Tarpno wraz z utworzeniem ścieżki przyrodniczej.
- Roboty budowlane w Przedszkolach Miejskich Śródmieście oraz Kuntersztyn
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach zadania Zróbmy klimat – Rewitalizacja Parku Podworskiego Kuntersztyn
- Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi przy rozbudowie Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Nad Torem