Postępowanie zakończone 2026-08-27
Budowa magazynu
GMINA DĘBOWA ŁĄKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389314
- Zamawiający
- GMINA DĘBOWA ŁĄKA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dębowa Łąka, pow. wąbrzeski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. nr 11 do SWZ -Przedmiar robót.pdf
- STWiOR Zał. nr 12 do SWZ -STWiORB.7z
- SWZ SWZ - Budowa magazynu.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.doc
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ -Dokumentacja projektowa.7z
- Inny Zał. nr 1 do umowy - Harmonogram rzeczowo - finansowy.ods
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie. o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.doc
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Ośw. Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w ośw. art. 125 ust. 1.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
- Inny Zał. nr 7 do SWZ -Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Pełnomocnictwo Wykonawców wspólnie ubiegających się o udz. zam..doc
- Inny Zał. nr 9 do SWZ - Ośw. Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zam..doc
- Projekt A.B. opis magazyn UG.pdf
- Projekt Opis techniczny elektr.pdf
- Projekt Strona tytułowa do AB magazyn UG.pdf
- Inny E1 (1).pdf
- Inny E2 (1).pdf
- Inny Magazyn A.B. rys1..pdf
- Inny Magazyn A.B. rys2..pdf
- Inny Magazyn A.B. rys3..pdf
- Inny Magazyn A.B. rys4..pdf
- Inny Magazyn A.B. rys5..pdf
- Inny Magazyn A.B. rys6..pdf
- Inny Magazyn A.B. rys7..pdf
- Inny prj. A.B. spis treści magazyn UG.pdf
- Projekt Specyfikacje techniczne.pdf
- STWiOR d0400201 Warstwy odsączające i odcinające.pdf
- STWiOR d060301 Ścinka i plantowanie poboczy.pdf
- Inny D.01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowyc.pdf
- Inny D.02.01.01 D.02.03.01_Wykopy i nasypy.pdf
- Inny D.04.01.01 Profilowanie i zagęszczenie podłoża w korycie .….pdf
- Inny D.04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnyc….pdf
- Inny D.04.04.02a Podbudowa z mieszanki niezwiązanej 063 mm.pdf
- Inny D.04.04.02 Podbudowa z mieszanki niezwiązanej 031,5 mm.pdf
- Inny D.05.03.23 Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej.pdf
- Inny D.06.01.01 Umocnienie powierzchniowe skarp i rowów.pdf
- Inny D.08.01.01 Krawężniki betonowe.pdf
- Inny D.08.02.01 Betonowe obrzeża chodnikowe.pdf
- Inny D.10.08.01 Inwentaryzacja geodezyjna.pdf
- Inny dm000000 Wymagania ogólne.pdf
- Inny Specyfikacje - magazyn UG strona tytułowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP