WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

„Budowa magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej”

POWIAT WŁOCŁAWSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00315734
Zamawiający
POWIAT WŁOCŁAWSKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ z załącznikami.zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/4_PR/1_PR_branża_konstrukcyjno-budowlana.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/5_KO/1_KO_branża_konstrukcyjno-budowlana.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/Opis techniczny - Projekt Wykonawczny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [Opis PW EL].pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E00.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E05.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E06.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E07.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [PW EL] - E08.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [TR1] - E11.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [TR2] - E12.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [Zestaw gniazd] - E13.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [ZKPWP1] - E09.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/2_PW_branża_elektryczna/Magazyn OC [ZKPWP2] - E10.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/3_STWiORB/1_STWiORB_branża_konstrukcyjno-budowlana.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/3_STWiORB/2_STWiORB_branża_elektryczna.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.doc
  • Formularz Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
  • Inny SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.doc
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/1_PZT_PAB_Magazyn_OC/Decyzja_pozowlenie_na_budowę.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/1_PZT_PAB_Magazyn_OC/PZT_PAB_Magazyn_OC.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-0 Budynek przeznaczony do rozbiórki.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-1 Magazyn główny - rzut przyziemia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-2 Magazyn główny - rzut dachu.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-3 Magazyn główny - przekrój.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-4 Magazyn główny - elewacje frontowa i tylna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-5 Magazyn główny - elewacje boczne.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-6 Magazyn z wiatą garażową - rzut przyziemia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-7 Magazyn z wiatą garażową - rzut dachu.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-8 Magazyn z wiatą garażową - przekrój.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/A-9 Magazyn z wiatą garażową - elewacje.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K1-1-MG Rzut fundamentów.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K1-2-MG Stopa fundamentowa ST-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K1-3-MG Stopa fundamentowa ST-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K1-4-MG Stopa fundamentowa ST-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K1-5-MG Stopa fundamentowa ST-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K1-6-MG Stopa fundamentowa ST-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K2-1-MW Rzut fundamentów.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K2-2-MW Stopa fundamentowa ST-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K2-3-MW Stopa fundamentowa ST-7.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K2-4-MW Stopa fundamentowa ST-8.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K2-5-MW Stopa fundamentowa ST-9.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/K-3 Wymiana pokrycia dachu.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/Konstrukcja stalowa - Magazyn główny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/Konstrukcja stalowa - Magazyn z wiatą garażową.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/Projekt Zagospodaowania Terenu.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/Zestawienie materialow - Magazyn główny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2_PW/1_PW_branża_konstrukcyjno-budowlana/Zestawienie materialow - Magazyn z wiatą garażową.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/4_PR/2_PR_branża_elektryczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/5_KO/2_KO_branża_elektryczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby.doc
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Klauzula RODO.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT WŁOCŁAWSKI