Postępowanie zakończone 2026-08-20
BUDOWA MAGAZYNU OLiOC NA TERENIE JEDNOSTKI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ NR 2 KOMENDY MIEJSKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377516
- Zamawiający
- KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 8 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-PT.2370.9.2026.pdf
- Wzór umowy załącznik_4_SWZ_projekt_umowy.pdf
- Formularz załącznik_2_SWZ_formularz_ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik_10_SWZ_oświadczenie_sankcyjne_podmiotu_udostępniającego_zasoby.docx
- Inny załącznik_11_SWZ_wykaz_osób_skierowanych_przez_wykonawcę_do_realizacji_zamówienia.docx
- Inny załącznik_12_SWZ_wykaz_prac_projektowych.docx
- Inny załacznik 1a-1d.zip
- Inny załącznik_3_SWZ_oświadczenie_wstępne.docx
- Inny załącznik_5_SWZ_tajemnica_przedsiębiorstwa.doc
- Inny załącznik_6_SWZ_zobowiązanie.docx
- Inny załącznik_7_SWZ_wykaz_robót.docx
- Inny załącznik_8_SWZ_grupa_kapitałowa.docx
- Inny załącznik_9_SWZ_oświadczenie_sankcyjne_wykonawcy_.docx
- Projekt załacznik 1a-1d/załącznik nr 1A - OPZ - PFU.pdf
- Projekt załacznik 1a-1d/załacznik nr 1B - OPZ -Rzuty budynku.pdf
- Projekt załacznik 1a-1d/załącznik nr 1D - OPZ - Pzt.pdf
- Inny załacznik 1a-1d/załącznik nr 1C - OPZ - MPZP/264_Czesc_graficzna.pdf
- Inny załacznik 1a-1d/załącznik nr 1C - OPZ - MPZP/264_Tekst.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP