Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
,,Budowa ogrodzeń na terenie Nadleśnictwa Skrwilno”
NADLEŚNICTWO SKRWILNO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409757
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO SKRWILNO
- Główny kod CPV
- 45342000-6 — Wznoszenie ogrodzeń
- Miejsce wykonania robót
- Leśniczówka Koziołek
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ-S.270.1.3.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu S.270.1.3.2026.pdf
- Inny Zał. 1-10 do S.270.1.3.2026.zip
- Inny Zał. nr 11a-d, 12a-d do S.270.1.3.2026.zip
- Wzór umowy Zał. nr 7 do SWZ - Umowa 270.1.3.2026.docx
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ- Oferta 270.1.3.2026.docx
- Instrukcja Załącznik nr 8 Instrukcja składania oferty dla Wykonawcy.pdf
- Inny Załącznik nr 9 REGULAMIN platformazakupowa.pl.pdf
- Inny Zał. nr 10 do SWZ - Wykaz osób 270.1.3.2026.docx
- Inny Zał. nr 2a do SWZ- Ośw o b. p. do wykluczenia 271.1.3.2026.docx
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Ośw o b. p. do wykl. 270.1.3.2026.docx
- Inny Zał. nr 3a do SWZ- Oświadczenie wstępne warunki 270.1.3.2026.DOCX
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - Ośw. wstępne warunki 270.1.3.2026.doc
- Inny Zał. nr 4 do SWZ- Zob. p. trzeciego 270.1.3.2026.doc
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - Ośw. dot. grupy kap. 270.1.3.2026.doc
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Gwarancja 270.1.3.2026.docx
- Przedmiar 1. Dokumentacja Koziołek/Zał. nr 11a -Kosztorys ofertowy - Budowa ogrodzenie L. Koziołek.xlsx
- Przedmiar 1. Dokumentacja Koziołek/Zał. nr 11a - PRZEDMIAR KOZIOŁEK.pdf
- Przedmiar 2. Dokumentacja Karnkowo/Zał. nr 11b- Kosztorys oferowy - Budowa ogrodzenia Leśniczówki Karnkowo.xlsx
- Przedmiar 2. Dokumentacja Karnkowo/Zał. nr 11b - PRZEDMIAR KARNKOWO.pdf
- Przedmiar 3. Dokumentacja Podole/Zał. nr 11c- Kosztorys ofertowy - Budowa ogrodzenia Leśniczówki Podole.xlsx
- Przedmiar 3. Dokumentacja Podole/Zał. nr 11c - PRZEDMIAR PODOLE.pdf
- Przedmiar 4. Dokumentacja Czumsk Duży/Zał. nr 11d- Kosztorys ofertowy - Budowa ogrodzenia Baza Czumsk Duży.xlsx
- Przedmiar 4. Dokumentacja Czumsk Duży/Zal. nr 11d - PRZEDMIAR CZUMSK.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja Koziołek/PZT ogrodzenie KoziołeK.pdf
- Projekt 1. Dokumentacja Koziołek/Zał. nr 11a - Projekt wykonawczy Koziołek.pdf
- Projekt 2. Dokumentacja Karnkowo/PZT ogrodzenie Karnkowo.pdf
- Projekt 2. Dokumentacja Karnkowo/Zał. nr 11b- Projekt wykonawczy Karnkowo.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja Podole/PZT ogrodzenie Podole.pdf
- Projekt 3. Dokumentacja Podole/Zał. nr 11c - Projekt wykonawczy Podole.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja Czumsk Duży/PZT ogrodzenie Czumsk.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja Czumsk Duży/Zał. nr 11d - Projekt wykonawcy Czumsk.pdf
- STWiOR 1. Dokumentacja Koziołek/Zał. nr 12a -Specyfikacja Koziołek.pdf
- STWiOR 2. Dokumentacja Karnkowo/Zał. nr 12b- Specyfikacja KARNKOWO.pdf
- STWiOR 3. Dokumentacja Podole/Zał. nr 12c -Specyfikacja Podole.pdf
- STWiOR 4. Dokumentacja Czumsk Duży/Zał. nr 12d -Specyfikacja Czumsk.pdf
- Inny 1. Dokumentacja Koziołek/A1.pdf
- Inny 1. Dokumentacja Koziołek/A2.pdf
- Inny 1. Dokumentacja Koziołek/A3.pdf
- Inny 1. Dokumentacja Koziołek/A4.pdf
- Inny 1. Dokumentacja Koziołek/A5.pdf
- Inny 2. Dokumentacja Karnkowo/A1.pdf
- Inny 2. Dokumentacja Karnkowo/A2.pdf
- Inny 2. Dokumentacja Karnkowo/A3.pdf
- Inny 2. Dokumentacja Karnkowo/A4.pdf
- Inny 3. Dokumentacja Podole/A1.pdf
- Inny 3. Dokumentacja Podole/A2.pdf
- Inny 3. Dokumentacja Podole/A3.pdf
- Inny 4. Dokumentacja Czumsk Duży/A1.pdf
- Inny 4. Dokumentacja Czumsk Duży/A2.pdf
- Inny 4. Dokumentacja Czumsk Duży/A3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, instrukcję, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP