Postępowanie zakończone 2026-06-29
„Budowa parkingu podziemnego z nadziemnym powiatowym magazynem obrony cywilnej na potrzeby ochrony ludności powiatu golubsko-dobrzyńskiego” – roboty budowlane - etap I
POWIAT GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288818
- Zamawiający
- POWIAT GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ budowa magazynu OC 1 etap.docx
- Wzór umowy Zał. 6 - wzór umowy.docx
- Formularz Zał. 1 - formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. 2 - Oświadczenie o spełnianiu warunków oraz nie podleganiu wykluczeniu z postępowania.doc
- Inny Zał. 3 - Wykaz robót.docx
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. 5 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Projekt Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/OPISAR~1.PDF
- Projekt Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/magazyn oc Golub-D elektryk.pdf
- Projekt Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/projekt MDS el.pdf
- Projekt Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/schron.pdf
- Projekt Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/Tytuł-projekt techniczny Bławatek MDS.doc
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA/Opis zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA/zagospodarownie terenu MDS rysunki/zt-1 zagospodarownie.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA/zagospodarownie terenu MDS rysunki/zt-2 zagospodarownie z instalacjami.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA/zagospodarownie terenu MDS rysunki/zt-3 zagospodarownie zieleń i drzewa do usunięcia.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/1. PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA/zagospodarownie terenu MDS rysunki/zt-4 utwardzenia zagospodarownie.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-10 sala konferencyjna wizualizacje.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-10 wizualizacje.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-11 przykładowy maszt.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-11 stolarka okienna.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-12 podział blachy ciągnionej na ścianach bocznych zjazdu.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-13 winda.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-14 udogodnienia dla niepełnosprawnych.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a1- rzut piwnicy.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a2- rzu przyziemia.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a3- rzut pietra.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-4 przekrój a-a.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-5 przekrój b-b.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-6 przekrój c-c.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a7- rzut dachu.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-8 elewacje.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/2. PROJEKT ARCH-BUD/architektura pozwolenie/a-9 detal zadaszenia nad wejściem.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/0. Strona tytułowa - dokumenty formalno-prawne.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/10. warunki przyłączeniowe do sieci ciepłowniczej.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/11. Uzgodnienie ppoż CO-04.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/12. Uzgodnienie ppoż SZ-01.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/13. Uzgodnienie ppoż WE-01.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/14. Uzgodnienie ppoż WE-02.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/15. Uzgodnienie ppoż WK-02.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/16. Uzgodnienie z Miejskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/17. Warunki przyłączeniowe do sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/1. Informacja dotycząca BiOz.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/2. Wypis i wyrys z MPZP z dnia 15.10.2025 r..pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/3a. Wypis z MPZP z dnia 27.11.2025 r..pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/3b. Wyrys z MPZP z dnia 27.11.2025 r..pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/4. Oświadczenie projektanta o możliwości podłączenia budynku do sieci ciepłownicznej.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/5. Decyzja nr 636_2025 Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/6. Decyzja uzgodnienia z PIS w Golubiu-Dobrzyniu.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/7. Uzgodnienie z Miejskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/8. Warunki przyłączeniowe do sieci kanalizacji deszczowej.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/3. ZAŁĄCZNIKI FORMALNO PRAWNE/9. Uzgodnienie PEC.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e10.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e11.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e1.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e2.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e3.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e4.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e5.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e6.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e7.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e8.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/e9.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/GARAŻ.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/MAGAZYN A.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża elektryczna/SALA KONF.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/CO-01.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/CO-02.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/CO-03.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/SZ-01.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/USŁ-Golub_MDS_11.dwg
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/USŁ-Golub_NDS_PZT_04.dwg
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WE-01.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WE-02.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WE-03.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WE-04.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WK-01.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WK-02.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WK-03.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WK-04.pdf
- Inny Zał. 4 - dokumentacja projektowa/4. PROJEKT TECHNICZNY/branża sanitarna/WK-05.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP