Postępowanie zakończone 2026-08-19
Budowa skateparku oraz toru rolkarskiego w Koronowie
Gmina Koronowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376075
- Zamawiający
- Gmina Koronowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Koronowo, pow. bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ tor rolkarski.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 3 - umowa projekt tor rolkarski.pdf
- Formularz załącznik nr 1 - oferta cenowa.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa.7z
- Inny załącznik nr 2 - oświadczenia wykonawcy z art 125 ust 1 uPzp.docx
- Inny załącznik nr 4 - oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 uPzp.docx
- Inny załącznik nr 5 - zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby.doc
- Inny załącznik nr 6 - oświadczenie wspólne ubieganie.doc
- Przedmiar dokumentacja przetargowa/przedmiary/Przedmiar robót ELE Koronowo.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Koronowo_PW_ARCH_ANEKS-WA-15A.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Koronowo_PW_ARCH_ANEKS-WA-15B.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/Koronowo_PW_ARCH_ANEKS-WA-15.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/przedmiary/PRD_KORONOWO_san_w2.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/KORONOWO_PT_ARCH_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-11.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-12.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-13.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-14.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-15.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/PDF/TA-16.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ARCH.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/E08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/PDF/KORONOWO_PT_ELE_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_OPIS.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/KORONOWO_PT_KONSTR_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-11.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-12.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-13.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-14.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-15.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-16.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-17.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-18.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-19.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-20.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/PDF/TK-21.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_konstr.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/KORONOWO_PT_SAN_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/PDF/S10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_SAN_OPIS.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/KORONOWO_PW_ARCH_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-11.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-12.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-13.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-14.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-15.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/PDF/WA-16.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ARCH.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/E08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/PDF/KORONOWO_PW_ELE_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_OPIS.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/KORONOWO_PW_KONSTR_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-11.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-12.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-13.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-14.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-15.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-16.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-17.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-18.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-19.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-20.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/PDF/WK-21.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_konstr.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/KORONOWO_PW_SAN_OPIS.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/PDF/S10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_SAN_OPIS.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-02.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-03.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-04.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-05.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-06.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-07.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-08.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-09.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-10.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-11.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/A-12.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/Koronowo PAB opis.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/Koronowo PZT opis.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/Koronowo załączniki.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-01.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-2.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-3.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-4.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-5.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-6.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-7.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-8.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/PDF/PZT-9.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo PAB opis.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo PZT opis.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo PZT+PAB.bak
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo PZT+PAB.dwg
- Projekt dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo ZAŁĄCZNIKI.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_ELE.doc
- Projekt dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_ELE.pdf
- Projekt dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_SAN.docx
- Projekt dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_SAN.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Decyzja na usunięcie drzew.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/Decyzja pozwolenia na budowę.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/przedmiary/PRD_Koronowo_arch.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_ARCH_RYS TA-01-TA-06.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_ARCH_RYS TA-07-TA-16.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_ARCH_RYS TA-07-TA-16.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_ E01.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_ E01.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_E02 E03 E04 E07 E08 Schemat.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_E02 E03 E04 E07 E08 Schemat.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_E05,E06.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_ELE_E05,E06.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/ksztalty.shx
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT ELE/ŹRÓDŁA/MDCP. KORONOWO.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_KONSTR_RYS_TK-01-TK-12.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_KONSTR_RYS_TK-01-TK-12.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_KONSTR_RYS TK-13-TK-21.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PT_KONSTR_RYS TK-13-TK-21.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_SAN_S01-S10.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_SAN_S01-S10.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PT_SAN_S1.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PT/PT SAN/ŹRÓDŁA/mdcp Koronowo.BES.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_ARCH_RYS TA-01-TA-06.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_ARCH_RYS TA-01-TA-06.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_ARCH_RYS TA-07-TA-16.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ARCH/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_ARCH_RYS TA-07-TA-16.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_ E01.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_ E01.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_E02 E03 E04 E07 E08 Schemat.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_E02 E03 E04 E07 E08 Schemat.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_E05,E06.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_ELE_E05,E06.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/ksztalty.shx
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW ELE/ŹRÓDŁA/MDCP. KORONOWO.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/~$morowo płyta opis PT.docx
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_KONSTR_RYS_WK-01-WK-12.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_KONSTR_RYS_WK-01-WK-12.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_KONSTR_RYS WK-13-WK-21.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW KONSTR/ŹRÓDŁA/Koronowo_PW_KONSTR_RYS WK-13-WK-21.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_SAN_S01-S10.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_SAN_S01-S10.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_SAN_S1.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/ŹRÓDŁA/KORONOWO_PW_SAN_S1.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PW/PW SAN/ŹRÓDŁA/mdcp Koronowo.BES.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo PAB A01-A06.bak
- Inny dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/Koronowo PAB A01-A06.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/PZT+PAB/ŹRÓDŁA/MDCP. KORONOWO.dwg
- Inny dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_ARCH.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_ARCH.pdf
- Inny dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_KONSTR.doc
- Inny dokumentacja przetargowa/ST/KORONOWO_ST_KONSTR.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Koronowo
- „Budowa pomostu na Jeziorze Salno” w ramach zadania inwestycyjnego: „Zagospodarowanie plaży w Salnie wraz z budową pomostu”
- Budowa parkingu przy Szkole Podstawowej nr 2 w Koronowie.
- Zagospodarowanie plaży w Salnie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie plaży w Salnie wraz z budową pomostu (II)”
- Przebudowa istniejącego placu zabaw przy Żłobku Samorządowym we Wtelnie (IV)
- Przebudowa drogi gminnej nr 050144C (ul. Rekreacyjna) w Tryszczynie od km 0+000 do km 1+660,00