WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08

„Budowa tymczasowego obiektu kontenerowego – poradnie wraz z dokumentacją projektową”

Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00401651
Zamawiający
Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Toruń, pow. Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
35 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-08
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ ZP.05.26.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki nr 1, 3- 9 do SWZ.zip
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - OPZ.zip
  • Projekt Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/PFU.docx
  • Projekt Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 1 - rzut i wytyczne/Opis techniczny.docx
  • Projekt Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 2 - wytyczne dla instalacji elektrycznych.docx
  • Projekt Załącznik nr 2 OPZ/OPZ.docx
  • Projekt Załącznik nr 2 OPZ/załączniki do OPZ/Załącznik nr 1 - rzut i wytyczne/Opis techniczny.docx
  • Projekt Załącznik nr 2 OPZ/załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 - wytyczne dla instalacji elektrycznych.docx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 1 - rzut i wytyczne/RYSUNEK + WYTYCZNE DLA POM.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 3 - wytyczne dot. LAN.docx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 4 - wytyczne dot. podłączenia do mediów.docx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/2_PFU/ZAŁĄCZNIKI DO PFU/Załącznik nr 5 - Rozmieszczenie studni telet.2.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/załączniki do OPZ/Załącznik nr 1 - rzut i wytyczne/RYSUNEK + WYTYCZNE DLA POM.xlsx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/załączniki do OPZ/Załącznik nr 3 - wytyczne dot. LAN.docx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/załączniki do OPZ/Załącznik nr 4 - wytyczne dot. podłączenia do mediów.docx
  • Inny Załącznik nr 2 OPZ/załączniki do OPZ/Załącznik nr 5 - Rozmieszczenie studni telet.2.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 8 - Wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 4 - Grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie aktualności informacji.docx
  • Inny Załącznik nr 9 - Wykaz robót budowlanych.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 5 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP