Postępowanie zakończone 2026-07-13
Budowa ukrycia pod nowobudowaną centralną sterylizatornią w Zespole Opieki Zdrowotnej w Brodnicy
Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310618
- Zamawiający
- Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SZP.251.7.26_SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SZP.251.7.26_ZałącznikI 1-9 do SWZ.zip
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 10_Dokumentacja projektowa.zip
- Wzór umowy SZP.251.7.26_Załącznik nr 9 do SWZ - Umowa (projekt).docx
- Formularz SZP.251.7.26_Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz robót.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny SZP.251.7.26_Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiazanie do udostępnienia zasobów.docx
- Przedmiar Kosztorys nakładczy/Kosztorys nakładczy budowlany.pdf
- Przedmiar Kosztorys nakładczy/Kosztorys nakładczy elektryczny.pdf
- Przedmiar Kosztorys nakładczy/Kosztorys nakładczy sanitarny.pdf
- Projekt Budowlany archtektoniczny/Opis do projektu PZT i PAB.pdf
- Projekt Budowlany techniczny/Opis techniczny budowlany.pdf
- Projekt Elektryczny techniczny/opis techniczny.pdf
- Projekt Sanitarny techniczny/opis_US+ü-Brodnica-Szpital-U1+sterylizacja+ZOZ_01.pdf
- Projekt Sanitarny techniczny/SSTWIORB_US+ü-Brodnica-Szpital-U1+sterylizacja+ZOZ_01.pdf
- Projekt Techniczny PV/PT_PV_ZOZ BRODNICA.pdf
- STWiOR Budowlany archtektoniczny/STWiOR.pdf
- STWiOR Elektryczny techniczny/specyfikacja techniczna.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A0.1.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A0.2.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A0.3.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A10.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A11.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A12.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A13.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A14.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A15.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A16.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A17.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A18.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A19.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A1.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A20.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A21.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A22.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A2.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A3.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A4.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A5.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A6.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A7.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A8.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/A9.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/RZUT_PIWNICY - internet.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/T_PARTER - internet.pdf
- Inny Budowlany archtektoniczny/T_PIĘTRO - internet.pdf
- Inny Budowlany techniczny/A22.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K10.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K11.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K12.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K13.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K14.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K15.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K16.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K17.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K18.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K19.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K1.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K20.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K21.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K22.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K23.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K24.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K25.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K26.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K27.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K28.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K29.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K2.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K30.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K31.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K32.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K3.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K4.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K5.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K6.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K7.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K8.pdf
- Inny Budowlany techniczny/K9.pdf
- Inny Budowlany techniczny/RZUT_PIWNICY - internet.pdf
- Inny Budowlany techniczny/T_PARTER - internet.pdf
- Inny Budowlany techniczny/T_PIĘTRO - internet-1.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E10.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E11.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E12.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E13.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E14.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E15.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E16.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E17.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E18.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E1.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E2.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E3.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E4.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E5.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E6.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E7.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E8.pdf
- Inny Elektryczny techniczny/E9.pdf
- Inny Geologia/Brodnica Wiejska 9 bud opieki zdrow mapa.pdf
- Inny Geologia/Brodnica Wiejska 9 bud opieki zdrowotnej opis.pdf
- Inny Geologia/Brodnica Wiejska 9 bud opieki zdrow przekroje.pdf
- Inny Geologia/Brodnica Wiejska 9 bud opieki zdrow tabela param.pdf
- Inny Geologia/Objaśnienia kolor.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/PPOŻ..pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 001_PZT-01_INSTALACJE ZEW._PZT_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 002_SZ-01_INSTALACJE ZEW._PROFIL KS.01C-KS.01_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 003_SZ-02_INSTALACJE ZEW._PROFIL KS.01-KS.IST.1_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 004_SZ-03_INSTALACJE ZEW._PROFIL KS.ISTN.2-KS.ISTN.1_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 005_SZ-04_INSTALACJE ZEW._PROFIL ZEW. INST. WODOCIĄGOWEJ_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 006_SZ-05_INSTALACJE ZEW._PROFIL KD_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 007_SZ-06_INSTALACJE ZEW._PROFIL SIECI CIEP+üOWNICZEJ_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 008_SZ-07_INSTALACJE ZEW._SCHEMAT SIECI CIEP+üOWNICZEJ_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 009_KAN-01_KANALIZACJA SANIT._RZUT PIWNICY_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 010_KAN-02_KANALIZACJA SANIT._RZUT PARTERU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 011_KAN-03_KANALIZACJA SANIT._RZUT PIĘTRA_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 012_WOD-01_WODA U+¬YTKOWA_RZUT PIWNICY_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 013_WOD-02_WODA U+¬YTKOWA_RZUT PARTERU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 014_WOD-03_WODA UŻYTKOWA_RZUT PIĘTRA_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 015_WOD-04_WODA U+¬YTKOWA_AKSONOMETRIA_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 016_CO-01_C.O._RZUT PIWNICY_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 017_CO-02_C.O._RZUT PARTERU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 018_CO-03_C.O._RZUT PIĘTRA_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 019_CO-04_C.O._SCHEMAT_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 020_WE-01_WENTYLACJA_RZUT PIWNICY_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 021_WE-02_WENTYLACJA_RZUT PARTERU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 022_WE-03_WENTYLACJA_RZUT PIĘTRA_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 023_WE-04_WENTYLACJA_RZUT DACHU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 024_KL-01_KLIMATYZACJA_RZUT PARTERU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 025_KL-02_KLIMATYZACJA_RZUT PIĘTRA_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 026_SP-01_SPRĘŻONE POWIETRZE_RZUT PIWNICY_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/RYS. 027_SP-02_SPRĘŻONE POWIETRZE_RZUT PARTERU_BRODNICA SZPITAL_01.pdf
- Inny Sanitarny techniczny/Sanepid Brodnica.pdf
- Inny Techniczny PV/E01.pdf
- Inny Techniczny PV/PT_PV_ZOZ_BRODNICA_Wizualizacja.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP